Birinci Yılını Dolduran İzmir Marriott’a Ödül

Alsancak'taki İzmir Marriot Oteli

2021’in Ağustos’unda açılan dünyanın çapında otel zinciri markalarından Marriott Hotels’in İzmir’deki ilk şubesi, birinci yılında “Marriott Premium Markaları 2021 Açılış Oteli” ödülüne layık görüldü.

Türkiye’deki tüm Marriott otelleri içinde Ege Bölgesi’ne açılan ilk Marriott oteli olan İzmir Marriott, Ağustos ayında birinci yıl dönümünü kutluyor. Açıldığı günden bu yana bölge turizminin gelişimine önemli katkı sağlamayı başaran otelin genel müdürü Sercan Korkusuz, “Aldığımız ödül ile çok güzel bir ivme yakaladık. Otelimiz, son gelen sonuçlara göre tüm EMEA bölgesinde misafir memnuniyetini belirleyen tüm kategorilerde ilk 5’in içerisinde yer alıyor. Her biri alanında oldukça deneyimli personelimiz sayesinde kısa sürede, İzmir’de her alanda konuşulan bir otel olmayı başardık. Finansal rakamlar açısından baktığımızda hem oda fiyatları hem de doluluk anlamında açılışımızdan bu yana bölgeye liderlik ettiğimizi söyleyebiliriz.  Tüm bunların yanı sıra misafir memnuniyeti anlamında da rakiplerimizden açık ara önde yer alıyoruz; otelimiz Tripadvisor’da şehir birinciliğini uzun süredir elinde tutuyor; bırakmaya da hiç niyetimiz yok.” dedi.

İzmir’in kalbi Alsancak’ta, iş ve lüks alışveriş merkezlerine çok yakın bir konumda bulunan İzmir Marriott, günümüz modern gezginlerinin ihtiyaçlarına hitap eden birinci sınıf bir deneyim sunuyor ve şehrin içinde resort konseptiyle konuklarını ağırlıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.