Dedeman 14 Şubat’ta Çiftleri Romantizmin Doruklarına Taşıyor

İstanbul’un her iki yakasının “kalbinde” yer alan Dedeman İstanbul ve Dedeman Bostancı; Sevgililer Günü’nde bu yıl da romantizmin doruklarına çıkmak isteyenlerin adresi olacak. Aşkı yansıtan imza lezzetleri ve muhteşem canlı sahne performansları ile romantik bir gece geçirmek isteyen çiftlere, müzikal bir şölen yaşatacak. 

Dedeman Hotels & Resorts International, İstanbul’daki otellerinde Sevgililer Günü’nde romantizmi her yönüyle yaşamak isteyenler için birbirinden özel lezzetlerin eşlik ettiği çok özel bir program hazırladı. Her yıl olduğu gibi aşktan ilham alarak hazırlanan menüsü ile misafirlerini romantizm dolu lezzet yolculuğuna çıkaracak. 

En güzel aşk şarkıları Dedeman’da 

Tercihini Dedeman İstanbul’dan yana kullanan çiftlere, sanatçı Ümit Sayın’ın klasikleşen aşk dolu şarkıları eşlik edecek. Anadolu Yakası’nın gözde oteli Dedeman Bostancı Hotel & Convention Center ise bu özel günde, 90’lara damga vuran Ferda Anıl Yarkın ve Zafer Peker, Gül Çetin ve Mehmet Keleş orkestrası ile çiftlere en güzel aşk şarkılarından oluşan bir müzik ziyafeti yaşatacak. Otelin en ihtişamlı alanlarından biri olan Farabi Balo salonunda gerçekleşecek programının ardından, dileyen çiftler Sevgililer Günü’ne özel paketlerden birini seçerek konaklamalarını kusursuz bir deneyime dönüştürebilecek.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.