//

Wyndham Türkiye’deki Dokuzuncu Markası ile Antalya’da

Wyndham, Türkiye’deki dokuzuncu markası Wyndham Garden Lara ile Antalya’da hizmet vermeye başladı. Türkiye’deki en büyük uluslararası otel şirketi olan Wyndham, bu atılımı ile Wyndham Garden markasının Türkiye pazarına girişini duyurdu. Marka, önümüzdeki ay Diyarbakır’da açılması planlanan bir diğer Wyndham Garden oteliyle büyümeye devam edecek.

Antalya’nın en önemli turizm bölgelerinden Lara’da konumlanan Wyndham Garden Lara 346 odasıyla misafirlerini karşılıyor. Ayrıca otelde balkonlu ve tam donanımlı misafir odaları, açık havuz, fitness merkezi, tenis kortları, hemen yakınındaki Lara Plajı’na kolay erişim ve her şey dahil yeme-içme gibi zengin olanaklar bulunuyor.

Wyndham Hotels & Resorts Avrupa, Ortadoğu, Avrasya ve Afrika (EMEA) Başkanı Dimitris Manikis, “9’uncu markamızı da Türkiye ile buluşturarak, bölgede sunduğumuz ve her ziyaretçinin ihtiyaçlarına cevap veren konaklama seçeneklerimizi genişletmeyi sürdürüyoruz. Yeni projeler geliştirmeye odaklanmayı sürdürmemiz ve daha fazla markamızı pazarla buluşturmaya devam etmemiz, Türkiye’ye olan bağlılığımızı ortaya koyuyor. Böylesine heyecan verici bir ülkede hizmetlerimizi ve portföyümüzü daha da ileri noktalara taşımaktan büyük bir heyecan duyuyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.