Radisson Blu, Antalya’da İki Yeni Tesis Açacak

Uluslararası otel grubu Radisson, Kaş ve Antalya otellerinin anlaşmalarını imzaladığını duyurdu. Böylece Radisson, ilk kez bölgeye girecek ve Türkiye’de 45 tesise ulaşacak.

2023’ün Nisan ayında açılacak Radisson Blu Hotel’in Kaş’taki tesisinde 50 oda ve suit bulunacak ve misafirlerine suitlerde özel havuz imkanı sunacak. Ayrıca menüsü yerel Türk mutfağından oluşan bir teraslı bir restoran, lobi bar ve lounge, açık yüzme havuzu ve spa tesiste yer alacak. Diğer Radisson Hotellerinden bildiğimiz gibi, bu sefer de Antalya Havalimanı’na yakın bir mevkide açılacak bölgedeki ikinci Radisson ise 158 odası, dört köşe süiti, Café Bistro’su ve Rooftop isimli restoranıyla hizmet verecek. Ayrıca kapalı ve açık yüzme havuzu, spa ve fitness merkezi yer alacak. Otelde bir de konferanslar için bin 450 metrekareden büyük toplantı ve etkinlik alanı bulunacak. Burası ise 2024 yılında kapılarını açmayı planlıyor. 

Radisson Otel Grubu Afrika ve Türkiye Geliştirme Başkanı Ramsay Rankoussi, basına yaptığı açıklamada “Türkiye, bu yıl bölgede büyüyen lider bir pazar oldu. Bugüne kadar 10’un üzerinde yeni imza anlaşması yaptık. Radisson Blu Hotel, Kaş ve Radisson Hotel Antalya ile varlığımızı daha da büyütmekten gurur duyuyoruz. Atılan bu yeni imzalar ile Türkiye’de, faaliyette ve yapım aşamasında olan otellerle birlikte 45’in üzerinde otele ulaştık. Bu bizi, gelecek yıl için taahhüt ettiğimiz 50 otel hedefimize bir adım daha yaklaştıracak. Resort olanakları, Radisson Otel Grubu için önemli bir büyüme önceliğidir ve ülke genelinde bu yeni lokasyonların tanıtımıyla olanaklarımızı çeşitlendirmekten memnuniyet duyuyoruz.” Dedi.

Ayrıca her iki projenin de yatırımcısı İnkaş İnşaat adına Mesut Karakaş ise, “Türkiye’nin en cazip turistik yerlerinden olan Antalya ve Kaş, güvenli, aile dostu destinasyonlar olarak kabul ediliyor. Radisson Otel Grubu’yla çalışmaktan dolayı büyük bir heyecan ve memnuniyet duyuyoruz. Grupla beraber imzaladığımız bu iki yeni projeyle bölgeye ve Antalya pazarına olan talebin daha da artmasını bekliyoruz.” şeklinde düşüncelerini bizlerle paylaştı.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.