//

Global Ports Holding’e Sürdürülebilir Turizm Ödülü

Akdeniz Turizm Vakfı, dünyanın en büyük kruvaziyer liman işletmecisi Global Ports Holding’i “Turizm Sürdürülebilirlik Ödülü” ile ödüllendirdi. Akdeniz Turizm Vakfı’nın düzenlediği Malta Zirvesi kapsamında verilen ödüllerde Malta Cumhurbaşkanı Dr. George Vella ödülü Global Ports Holding adına şirketin COO’su Stephen Xuereb’e takdim etti.

Sürdürülebilir turizm girişimleri için bu ödülü almanın bir ayrıcalık olduğunu söyleyen Global Ports Holding COO’su Stephen Xuereb, “Bu ödül 14 ülkedeki 26 limanımızda, Global Ports Holding’i daha da ileri taşımak için çalışan tüm ekip arkadaşlarımın katkısı sayesinde kazanıldı, Sürdürülebilirlik adına her geçen gün çalışmalarımızı artırıyoruz” dedi.

Akdeniz Turizm Vakfı tarafından ‘Akdeniz Beyni: İş Araştırma ve İnovasyon Ağı’ ana temasıyla düzenlenen Malta Zirvesi, 31 ülkeden, binden fazla turizm, seyahat ve konaklama liderlerini bir araya getirdi. Dünyanın dört bir yanından turizm, seyahat ve konaklama sektörlerinin önde gelenlerinin yanı sıra çeşitli devlet adamlarını bir araya getiren Malta Zirvesi kapsamında düzenelenen gala gecesinde Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da ödül alanlar arasında yer aldı.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.