Duja Hotels’te Üst Düzey Atama

Konaklama ve turizmin tüm dinamiklerini bünyesinde barındırmayı hedefleyerek hizmet vermeye başlayan Duja Hotels büyümeye devam ediyor. Bodrum, Didim ve Kars’taki tesisleriyle yaz ve kış turizminde hizmete veren Dua Hotels’te üst düzey atamalar gerçekleşti.

Duja Hotels, Bodrum’un en güzel lokasyonunda iki, Didim’de bir otele sahip olan marka, kış turizmine de iddialı bir giriş yaparak Kars Sarıkamış’ta kış turizmin nabzını belirliyor. Duja Hotels önümüzdeki günlerde bünyesine yeni tesisler eklemeye hazırlanıyor.

Bir zincir marka olma yolunda ilerleyen Duja Hotels’de üst düzey atamalar gerçekleşti. Markanın kuruluşundan beri Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan tecrübeli turizmci Banu Mızrak, Satış ve Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna terfi etti. Grubun Satış ve Pazarlama Koordinatörü Volkan Gökay “Uzun yıllardır ekibimizde Duja Hotels Satış ve Pazarlama Müdürü olarak beni asiste eden arkadaşımız Banu Mızrak, bana olan desteğine bundan böyle Duja Hotels Satış ve Pazarlama Direktörü olarak devam edecektir. Kendisine ve Duja Hotels ailemize hayırlı olmasını diler, uzun yıllar birlikte pek çok başarılara imza atmayı temenni ederim” sözleri ile görev değişikliğini duyurdu

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.