//

Dedeman’da “Geleneksel Dedeman Buluşmaları” Gerçekleştirildi

Türkiye’nin en önemli otel gruplarından Dedeman Hotels & Resorts International’a kuruluşundan bu yana emek veren isimler, 26 Haziran Pazar günü Dedeman İstanbul’da gerçekleşen ‘Geleneksel Dedeman Buluşmaları’ etkinliğinde bir araya geldi. Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe, Dedeman markasına önemli katkılarda bulunan, markaya gönül veren, emekli olmuş ve halen çalışan 78 isim katıldı.

Dedeman’a büyük katkıları olan isimlerle bir arada olmaktan dolayı hem heyecanlı hem de çok mutlu olduğunu dile getiren Dedeman Hotes & Resort International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, “Bugün ulaştığımız başarıda sizlerin katkısı ve emeği çok büyük. Sizlerin desteği ile birlikte daha da büyüyeceğiz. Sizden öğrendiklerimizle bugünlere geldik. Birlikte çizdiğimiz bu yoldan devam ederek, Dedeman kültürünü gelecek nesillere taşımak için aynı özveriyle çalışıyoruz” dedi.

“Markamızda uzun yıllar emek vermiş çalışanlarımız ile her zaman gönül bağımız çok güçlü oldu, bundan sonra da öyle olmaya devam edecek” diyen Banu Dedeman, yeni bir uygulamanın da müjdesini şu sözlerle verdi: “Mevcutta çalışan arkadaşlarımıza sunulan Dedeman otellerindeki tüm ayrıcalıklardan, Dedeman’da güzel anılar biriktirmiş eski çalışma arkadaşlarımız da faydalanacak. Ömür boyu geçerli olacak bu imkânlar, bundan sonra ailemize yeni katılacak Dedemanlılar için de geçerli olacak. Çünkü Dedemanlı olmak bir ayrıcalıktır” dedi. Dedeman, konuşmasını markanın kurucusu merhum Mehmet Kemal Dedeman’ın “Eskilere Vefa, Yenilere Hoş Seda” sözü ile noktaladı.

Etkinlikte, Dedeman’ın turizm sektörünün en çok çalışılmak istenen markası olmasının hedeflendiği belirtilirken, tüm çalışanlar için geçerli olan yeni prim sisteminin de bilgisi paylaşıldı.

Yarım asrı aşkın geçmişi ile turizm sektörüne birçok profesyonel yetiştirmiş olan, ‘bir okul’ olarak nitelendirilen Dedeman’ın bu unutulmaz buluşmasında hasret giderildi, eski günler yâd edildi. Toplu fotoğraf çekimi ile Dedeman’daki unutulmaz anıların arasına bir yenisi daha eklendi.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.