World Luxury Awards’tan Mandarin Oriental Bosphorus’a 5 Ödül Birden

Dünyanın en lüks otellerinin farklı kategorilerde değerlendirilerek kazananların prestijli ödüllerle ayrıldığı World Luxury Awards 2022 sonuçları açıklandı. Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul, 5 ödül birden alarak uluslararası alandaki başarısını yeni ödüllerle taçlandırdı.

Benzersiz konumu, kişiye özel hizmetleri, göz alıcı etkinlik alanları ve kalitesiyle açıldığı ilk günden itibaren uluslararası alanda prestijli birçok ödüle layık görülen Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul, ödüllerine yenilerini ekledi. Dünyanın en lüks otellerinin değerlendirildiği World Luxury Awards’ta rakiplerini geride bırakarak beş farklı kategoride ödülün sahibi olan Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul, “Avrupa’nın En Lüks Etkinlik Oteli”, “Bölgenin En İyi Genel Müdürü”, “Dünyanın En İyi Spa Oteli”, Olea ile “Avrupa’nın En İyi Sahil Restoranı” ve Novikov ile de “Avrupa’nın En İyi Asya Restoranı” ödüllerini aldı. 

Global çapta en lüks otellerin değerlendirildiği World Luxury Awards 2022’den 5 ödülle ayrılan Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul, lüks ödüllü restoran ve barları, 3500 metrekarelik alana yayılan geniş ve ferah spa alanı, düğün davetleri ve seçkin davetlere özel ayrıcalıklı toplantı ve etkinlik alanlarıyla yeni ödüllerin sahibi oldu. Lüks alışveriş deneyimleri, açık ve kapalı havuzları ve yemyeşil bahçeleriyle şehrin kalbinde konumlanan Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul, sahip olduğu prestijli ödüllerle misafirlerine lüks ve konforla birleşen deneyimler yaşatmaya devam edecek. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.