/

Wish More Hotel Şişli Sanat ve Lüks Anlamında Farklı Deneyimler Yaşatıyor

wish-more-sisli

Wish More Hotel Grubu’nun ikinci oteli olan Wish More Hotel Şişli, konuklarına şehrin içinde küçük bir mola verdirmeyi amaçlarken Executive Şef Muhittin Kabasakal’ın menüleri ise sadece otelde konaklayan misafirlere değil, tüm İstanbullulara özel olacak.

Bayrampaşa’da ilk otelini açan Wish More Hotel Grubu’nun ikinci otelini Şişli’de hizmete sundu. Misafir etmeyi bir sanata dönüştüren Wish More, misafirlerinin kendilerini evinde hissetmelerini sağlayacak oda içi özelliklerinin yanı sıra gastronomi, sanat ve lüks anlamında da farklı deneyimler yaşatacak.

Doksan sekiz odası bulunan Wish More Otel Şişli misafirlerin ihtiyaçlarına bağlı olarak 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi oda seçenekleri de sunuyor. Her bir odanın kendine özel yastık menüsü, Nespresso kapsüllü kahve makinesi, misafirlerin kendi kullanıcı bilgileriyle erişebileceği Netflix uygulaması, mini barı ve yine her odaya ve süite uygun mutfağı bulunuyor.

Her ne kadar İstanbul’un merkezlerinden Şişli’de bulunsa da Wish More Hotel Şişli, bütünsel bakım ritüelleriyle modern bir SPA alanına da sahip. Otelin içerisindeki fitness salonu, kişiye özel Türk Hamamı, sauna, buhar odası ve havuz da şehrin merkezinde özel bir mola ihtiyacını da fazlasıyla karşılıyor.

wish more sisli spa

Wish More Hotel Grubu Genel Müdürü Erkan Akkurt, ikinci otellerinin açılmasından mutluluk duyduğunu belirtirken kaliteli, güvenli ve hijyenik bir hizmet sunmayı hedeflediğini ayrıca “Her türlü ihtiyacı karşılamak için özenle hazırlanan odalarımız, otelde yer alan sanat eserlerimiz ve gusto sahibi tercihlerimizle misafirlerimize özel ve nitelikli bir alan yaratmak istedik.” sözleriyle Wish More Hotel Grubu’nun mükemmeliyetçi hizmet anlayışının da Şişli’nin yüzünü olumlu yönde değiştireceğinin de sinyallerini verdi.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.