/

Türkiye’nin İlk Radisson Collection Markalı Oteli Sizi Her Mevsim Ege’ye Çağırıyor

Ant Yapı tarafından Bodrum’da hayata geçirilen ve bulunduğu bölgenin etnik özelliklerine göre tasarlanan Radisson Group’un ikonik otel koleksiyonu içinde yer alan Radisson Collection Hotel Bodrum, on iki ay boyunca misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Ant Yapı tarafından Ege’nin en özel lokasyonlarından Aspat Koyu’nda hayata geçirilen Türkiye’nin ilk Radisson Collection markalı oteli olan Radisson Collection Hotel Bodrum, 12 ay boyunca misafirlerini bekliyor. Radisson Collection Hotel Bodrum, 400 metrelik sahil şeridi boyunca uzanan, Bodrum’un en sakin koylarından biri olan Aspat Koyu’nda yer alıyor. Kos Adası’nın tam karşısında olan otel, Ege Denizi’nin benzersiz manzarası, Aspat Koyu’nun mikroklima özelliği ve şehrin canlı sosyal hayatına yakınlığı sayesinde saklı bir cennet vaat ediyor.

Lezzet düşkünlerini de unutmayan Radisson Collection Hotel Bodrum, BARranco restoran ile konuklarını Ege mutfağının eşsiz lezzetleri ve Peru mutfağından seçkiler ile bir gastronomi yolculuğuna çıkarıyor. Ayrıca Radisson Collection Hotel Bodrum’un içinde konumlandığı Anthaven Çarşı’da bulunan yeme içme mekânları da gün boyu muhteşem lezzetler ile hizmet veriyor.

Bodrum, yenilenen Bodrum Kalesi, Sualtı Arkeoloji Müzesi ve Antik Dünyanın Yedi Harikası’ndan biri olan Halikarnas’taki Anıt Mezar da dahil olmak üzere birçok tarihi güzelliğe sahip. Gösterişli Bodrum marinası, Arnavut kaldırımlı arka sokakları, çok sayıda restoran, bar, dükkân ve kültürel etkinlikleriyle Bodrum’un tüm güzelliklerine yakından şahit olacağınız Radisson Collection Hotel Bodrum ayrıca 2021 yılında Time Dergisi tarafından ‘Dünyanın En Muhteşem 100 Yeri’ Listesinde Bodrum’da tercih edilmesi gereken oteller arasında da yer alıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.