/

The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’dan Yeni Yıl Hediye Seçkisi

Yeni yılda sevdikleriniz ve kendiniz için unutulmaz bir deneyim ve yılbaşı hediyesi arıyorsanız doğru adrestesiniz… The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, 3500 metrekarelik bir alana yayılan iç bahçeleriyle geniş bir Zen bahçesini andırırken sizlere yeni yıl öncesi eşsiz bir deneyimin kapılarını aralıyor.

The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un eşsiz bakımlarıyla vücudunuzu ve zihninizi yenileyebilir, sevdiklerinize özel hazırlanmış hediye çekleri ile onları şımartabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan ve isteğe göre içeriğini düzenleyebileceğiniz yeni yıl hediye çekleri kapsamında; 1 kullanımlık hamam deneyimi, masaj, mini cilt bakımı ve fitness hizmetleri bulunuyor. Ayrıca, The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, bu yıl Aromatherapy işbirliğiyle yeni yıla özel hediye kutuları sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için hazırlandı.

Yeni bir yıla yenilenmiş bir cilt ile giriş yapabilirsiniz

Yeni bir yıla girmeden cildinizi yenilemek için birbirinden özel bakımlar The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da sizleri bekliyor. Bakımlar içerisinde yer alan The Lift C.V cildi yeniden yapılandırarak, sıkılaştırıyor ve yeniliyor. Bu bakım, cilt yüzeyinde biriken ölü hücrelerden ve lekelerden arınmanıza yardımcı olurken aynı zamanda gözenekleri sıkıştırarak dış etkenlere karşı da koruyor. “Second Peau”; %80 oranında hyaluronik asit içeren özelliği ile cildi yeniliyor ve güneşin etkilerini azaltıyor. “CO Facteurs” bakımı ise içeriğinde bulunan göz maskesi, pigmentasyon maskesi, dekolte maskesi gibi 70 dakikalık yoğun bir bakımla cildin tüm ihtiyacını karşılıyor. Biologique Recherce’in her bireyin cilt durumuna göre uyarlanmış kremleriyle tasarlanan bu özel bakımlar siz yeni bir yıla hazırlanırken cildinizin de daha sağlıklı ve canlı bir görünüm kazanmasına olanak sağlıyor.

Yeni nesil bir detoks tedavisi olarak bilinen ve “Far Infrared” teknolojisiyle plazma ve ışığı bir araya getiren MLX ݳDome ise cildi tüm ölü deriden arındırıyor. Yeni yıla yepyeni bir cilt ile girmek isteyenlerin favori tedavi yöntemi olan MLX ݳDome ©Gharieni yüz ve vücut bakımı olmak üzere iki farklı metot ile uygulanabiliyor. Özellikle kan dolaşımını artırıp hücre yenilenmesini destekleyen MLX ݳDome metabolizmayı hızlandırarak yüz ve vücutta detoks etkisi yaratıyor.

Ruhunuz ve bedeninizi yeni yılda arındırın

Aralık ayının ön plana çıkan “Inner Strength” ve “Oriental Qi” spa masajları ise ruhunuza dokunan bir deneyim olarak sizleri bekliyor. “Inner Strength” bakımı manevi gücünüzü artıracak 1 saat 30 dakikalık bir bakımla tüm yılın fiziksel gerginliğini üzerinizden atacağınız, duygusal kaygılardan arınacağınız bir deneyim sunuyor. The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un imza bakımı “Oriental Qi” ise uçucu yağların gücünden beslenerek ellerin ve vücudun meridyenleri üzerindeki etkisi ile zihninizi tazeliyor. Ayrıca The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, 19 Aralık 2022 tarihinde “Silent Day” kapsamında baş, gözler, boyun, omuzlar, eller ve ayaklara odaklanan onarıcı “Digital Detox” tedavisinde yüzde 20 indirim ayrıcalığı sunuyor. The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul yeni yıla arınarak girmek isteyen tüm misafirlerini bekliyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.