Tatilinizi Antik Geziye Çeviren Bir Mekan

Ünlü ressam Leonardo da Vinci’nin “Sadelik nihai gelişmişliktir.” sözünden yola çıkarak Alaçatı’da bölgenin tarihi taşları kullanılarak tasarlanan Ala Da Vinci Hotel, Avrupa tarzı butik otel anlayışını yansıtıyor. Hem geleneksel hem de Avrupa’ya özgü antik eserlerle çevrili Ala Da Vinci Hotel, kendinizi tarihi bir arkeoloji gezisinde hissetmenizi sağlıyor.  

Alaçatı’nın tam kalbinde bulunan konumuyla misafirlerini ağırlamaya başlayan Ala Da Vinci Hotel, tasarımındaki sadelik ve tarihi dokusuyla unutulmaz anlara kapı aralıyor.

Ala Da Vinci Hotel, tasarımında Alaçatı’nın tarihi taşlarını ve mermerlerini kullanarak, misafirlerine rahatlıkla dinlenebilecekleri bir ortam sunuyor. Avrupa tarzı butik otel anlayışının hakim olduğu Ala Da Vinci Hotel, Ege’nin serin sularına ve geniş plajlarına yakınlığıyla da konforlu bir tatil yaşamanıza fırsat tanıyor. Doğal malzemeler kullanılarak 5 farklı konseptte tasarlanan odalarının her birinde geleneksel ve Avrupa’ya özgü antik eserlere yer veren Hotel, içeriye girdiğiniz andan itibaren kendinizi bir arkeoloji alanında hissetmenize olanak sağlıyor.

King Suite, Cumba Suite ve Dubleks Suite gibi farklı tasarımlara sahip odalarında kendinizi hem sıcak hem de çekici bir atmosferin içinde bulacağınız mekân, kahvaltısıyla da fark yaratıyor. Ala Da Vinci Hotel, tasarımcısı Yıldız Zeybek’in elinden çıkmış ev yapımı reçeller ve Ege’ye özgü geleneksel lezzetlerle tatlandırılmış eşsiz kahvaltısıyla keyifli bir güne ilk adımı atmanızı sağlıyor. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.