Sonbaharı, Bambu Alaçatı’nın Huzurlu Ortamında Karşılayın

Tertemiz havası, denizi ve tarihi taş evleriyle Ege’nin şirin kasabası Alaçatı; sonbaharda size sakinliğin ve huzurun kapısını açıyor. Rotanızı Ege’ye çevirdiğinizde sizi Bambu Alaçatı karşılıyor.

Kapılarını bu yaz misafirlerine açan “Bambu Alaçatı” sonbaharda tatilin en huzurlu halini sunuyor. Yeşil bahçesi, bohem ve huzur veren dekorasyonu ile sonbaharı Alaçatı’nın dingin atmosferinde yaşamak isteyenleri davet ediyor.

Serinlemek isteyenler için yüzme havuzu, kitap okumak isteyenler için birbirinden farklı köşesi, yalnız kalmak isteyenler için bahçeli özel odaları ve aileler için geniş odaları ile herkese hitap eden Bambu Alaçatı, misafirlerine huzurlu bir ortam vadediyor.

Deluxe, standart, balkonlu ve bahçeli oda seçenekleri sunan Bambu Alaçatı, her odayı farklı ve renkli dekore ederek içinizi açacak bir konaklama deneyimi sunuyor. Taze ve mevsimine göre malzemelerle hazırlanan Alaçatı’nın leziz kahvaltısıyla güne başlayıp, güneş ve havuzun keyfini çıkartabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Pet Friendly olan otelde, bahçeli odalarda kedi veya köpeğinizle de birlikte konaklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.