Shangri-La Bosphorus, İstanbul’da Üst Düzey Atamalar

Shangri-La Bosphorus, İstanbul’un Pazarlama ve İletişim Direktörlüğü’ne Ceren Alparslan, Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Duygu Gökalp atandı. 

Pazarlama ve İletişim Direktörü: Ceren Alparslan
Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Koç Üniversitesi’nde Finans ve Boğaziçi Üniversitesi’nde Dijital Pazarlama eğitimi alan Ceren Alparslan, profesyonel hayatına ulusal ve uluslararası reklam ajanslarında başladı. Boyner ve Doğuş Perakende Gruplarında Pazarlama ve İletişim Yöneticiliği rollerini yürüttükten sonra, Doğuş Turizm Grubuna transfer olarak, gruba ait Türkiye ve yurt dışındaki lüks otellerin pazarlama ve iletişim müdürlüğü görevini üstlendi. Son olarak Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende çatı marka iletişiminden sorumlu olan Alparslan, Mayıs ayı itibarıyla Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak Shangri-La Bosphorus, İstanbul ailesine katıldı.

Satış ve Pazarlama Direktörü: Duygu Gökalp
Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Hollanda’da uluslararası turizm işletmeciliği ve danışmanlık eğitimi alan Duygu Gökalp, profesyonel hayatına 2006 yılında başladı. 2013 yılında Shangri-La ailesine katılmadan önce ön büro ve satış-pazarlama bölümlerinde farklı pozisyonlarda çalıştı. Son olarak, Shangri-La Bosphorus, İstanbul Gelirler Direktörlüğü pozisyonunda, satış stratejileri ve fiyatlandırma politikalarının belirlenmesinde rol aldı. Shangri-La Group çatısı altında zincirin Londra ve Paris otellerinde geçici sürelerle çalışan Gökalp, 2022 yılının Mayıs ayı itibariyle Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un Satış ve Pazarlama Direktörü olarak kariyerine devam ediyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.