/

Sevgililer Günü Kutlama Alternatifleri İzmir Marriott’ta

Denize sıfır konumuyla misafirlerini ağırlayan İzmir Marriott, 14 Şubat Sevgililer Günü için çiftlere alternatifli programlar sunuyor. Lima Restaurant’ta romantik bir yemek, Pagos Roof Top’ta Red Wear Party ve Quan Spa’da özel bakım seçenekleri ile Sevgililer Günü’nde unutulmaz anılar yaratmak isteyen çiftleri bekliyor. 

İzmir’in kalbinde yer alan konumuyla misafirlerini ağırlayan İzmir Marriott, yılın en romantik günü 14 Şubat Sevgililer Günü için konuklarına “Valentine Getaway” paketi ile çiftlere romantizm dolu seçenekler sunuyor. 

Tamamen yenilenen konsepti ile rüya gibi bir deniz manzarasına sahip Lima Restaurant’taki unutulmaz bir akşam yemeğinin dahil olduğu bir gece çift kişilik konaklama paketi, Sevgililer Günü ruhunu uzun uzun yaşamak isteyenler için 245 EUR + KDV’den başlayan fiyatlarla sunulacak.

Aşk dolu bir hafta sonu geçirmek isteyen misafirler için alternatif bir konaklama paketi daha sunan İzmir Marriott; Sevgililer Günü’ne özel bir gece çift kişilik konaklama ve Red Wear Party katılımının dahil olduğu Sevgililer Günü paketi 185 EUR + KDV’den başlayan fiyatlarla sunulacak.

Romantik Sevgililer Günü yemeği Lima Restaurant’ta

Eşsiz deniz manzaralı, restorasyonu ile tamamen yenilenen Lima Restaurant, İzmir Marriott mutfağının imza lezzetlerinden oluşan Sevgililer Günü menüsü, birer kadeh şampanya ve çikolata ikramı ile başlayacak. Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan ve bir şişe şarabın menüye dahil olacağı canlı müzik eşliğinde gerçekleşecek romantik akşam yemeğinin ücreti ise iki kişi için 1.800 TL.

DJ Parti Pagos Roof Top’ta

Eşsiz İzmir Körfezi manzarasıyla İzmir Marriott’ın terasında konuklarını ağırlayan Pagos Roof Top, 11 Şubat tarihinde canlı DJ performansın eşlik ettiği Red Wear Party ile eğlenceli anlara ev sahipliği yapacak. Bir kadeh kokteyl ve bistroda cips/çerezin dâhil olduğu eğlencenin giriş ücreti 340 TL olarak fiyatlandırılacak. Partiye katılım şartlarından biri de davetlilerin kostüm seçimlerini kırmızıdan yana kullanması olacak.

Sevgililer Günü’ne özel çift masajı Quan Spa’da

Yılın en romantik gününde sevgilisiyle birlikte bedenini ve ruhunu arındırmak isteyen çiftler, İzmir Marriott’ın Quan Spa’sında aşklarını da şımartma fırsatı bulacaklar. Çünkü İzmir Marriott, Sevgililer Günü kokteylinin dahil olduğu çift kişilik masaj paketi Quan Spa Romanceile çiftlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Sevgililere özel hazırlanan bu arındırıcı paket iki kişi için 2.750 TL olarak fiyatlandırılacak.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.