Sanatsal İspanyol mutfağının en prestijli şeflerinden Paco Roncero, be Premium Bodrum’da

Bodrum’da Michelin yıldızlı şef coşkusu başladı! Doğa ile iç içe bir ortamı ve eşsiz deniz manzarası ile konuklarını ağırlayan be Premium Bodrum, Sözen Organizasyon katkılarıyla dünya mutfağına, tutkuları ve özgünlükleriyle yön vermiş Michelin yıldızlı şefleri ağırlıyor. Sanatsal İspanyol mutfağının en prestijli şeflerinden Paco Roncero, 1-15 Temmuz tarihleri arasında be Premium Bodrum Notias Restaurant’ta gerçekleştireceği pop-up event ile çok özel bir lezzet deneyimi yaşatacak.

Bodrum ve Ege’nin yöresel lezzetlerini, dünya mutfağından özenle seçilmiş lezzet örneklerini ve farklı damak tatlarını bir araya getiren Be Premium Bodrum, benzersiz bir gastronomi deneyimine imza atıyor. Sözen Organizasyon katkılarıyla 1 Temmuz – 10 Eylül tarihleri arasında Be Premium Bodrum’da gerçekleşecek olan gastronomi etkinliğine; Almanya’dan üç Michelin yıldızlı Thomas Bühner, İspanya’dan iki Michelin yıldızlı Paco Roncero, Rusya’dan bir Michelin yıldızlı Anatoly Kazakov, İtalya’dan iki Michelin yıldızlı Anthony Genovese ve bir yıldızlı Yoji Tokuyoshi katılacak. Notias Restaurant’ta özel bir akşam yemeği ile başlayan pop-up event’te adeta lezzet şöleni yaşatan Paco Roncero’ya imza tabaklarıyla misafirlerini ağırlayan be Premium Bodrum’un başarılı Executive Chef’i Veli Bayraktar eşlik etti.

II Michelin Yıldızlı Chef Paco Roncero
Paco Roncero Restaurante / Madrid
Madrid’de bulunan Paco Roncero Restaurante’nin kurucusu ve şefi olan Paco Roncero, sanatsal İspanyol mutfağının en prestijli şefleri arasında sayılıyor. Kraliyet Gastronomi Akademisi tarafından verilen 2006 Ulusal Gastronomi Ödülü’nü kazanan Roncero’nun işlettiği restoranlardan bir diğeri, Ibiza’da yer alan ve yalnızca yaz mevsimlerinde açık olan Sublimotion ise müşterilerin her duyusuna hitap eden teknoloji ve sanatın bir arada kullanıldığı, dünyanın en pahalı restoranı unvanını taşıyor. Ünlü Şef Roncero, bugün itibariyle 1-15 Temmuz tarihleri arasında be Premium Bodrum Notias Restaurant’ta pop-up event gerçekleştirecek.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.