Radisson Hotel İstanbul’da İki Yeni Atama

Turizm ve otelcilik sektöründeki başarılı 11 yıllık tecrübesiyle Kemal Erim, Radisson Hotel İstanbul, Harbiye’nin Genel Müdürü; 13 yıllık kariyeri boyunca birçok lüks otelde görev almış İsmail Taşkın ise otelin Satış Müdürü oldu.

Kemal Erim, Radisson Hotel İstanbul Harbiye’den önce Gezi Hotel Bosphorus İstanbul’un farklı departmanlarında uzun yıllarında çalışmış; eğitim hayatında ise önce Viyana Üniversitesinde Siyaset Bilimini tamamlamıştır. Gezi Hotel Bosphorus’taki kariyeri devam ederken Anadolu Üniversitesinde Turizm ve Otel Yönetimini de tamamlayan Erim’in Radisson’daki görevleri Temmuz 2022’de başladı.

İsmail Taşkın, Radisson Harbiye’ye Satış Müdürü atanmadan önceki kariyeriyle göz dolduruyor. Metropolitan Hotels Taksim, Elite World Prestige Hotel, Elite World Asia Hotel ve Point Hotel Taksim gibi bir lüks segment otelde sorumluluklar üstlenmiş olan Taşkın’ın Radisson Harbiye’de ne gibi atılımlar bulunacağı şimdiden merak konusu. Zira kendisi lüks otelcilik ve satış konusunda hem deneyim hem de bilgi sahibi bir isim.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.