/

Özlenen Dedeman, Kapadokya’ya Geri Dönüyor

Türkiye’nin en büyük yerli ve milli otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International, 55 yılı aşan tecrübesi ve yenilenen dinamik kadrosuyla büyümeye devam ediyor. Dedeman’ın geniş hizmet yelpazesi, benzersiz kalite anlayışı, sahip olduğu bütünsel otelcilik kültürü ve “önce insan” ilkesi ile devam ettiği büyüme yolculuğunun yeni durağı, Nevşehir’in güzide bölgesi Kapadokya oldu.

24 Ekim 2022 tarihinde Dedeman Bostancı’da gerçekleştirilen tören ile Türkiye’ye ve Türk turizmine büyük katkıları olan Dedeman Turizm Yönetimi ve bölgeye yaptığı yatırımlarla dikkat çeken ULR Şirketler Topluluğu iştiraki olan Uluar Havacılık Turizm Otelcilik arasında Dedeman Cappadocia için imzalar atıldı. Bu iş birliği ile Dedeman, bölge turizmine ve halkına katkı sağlamaya kaldığı yerden devam edecek.

İmza törenine Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özmestçi, Uluar Havacılık Turizm Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Habil Uluer, Uluar Şirket Ortağı Ömer Arslan’ın yanı sıra Abdullah Uluer, Nurullah Uluer, Yusuf Arslan ve Dedeman Turizm Grubu yöneticileri katıldı.

Peribacaları, Ihlara Vadisi, Kızılırmak ve Dahası
Peribacaları, Ihlara Vadisi, sepetli balonlar, Kızılırmak’ı ve kendine has mistik dokusu ile Kapadokya; yerli ve yabancı turistlerin mutlaka görmek istediği yerler arasında. Dedeman Cappadocia da bu popüler lokasyonların çok yakınında hizmet verecek.

Dedeman’ın Avantajlı Konum Politikası
Dedeman hizmet kalitesinin hayat vereceği Dedeman Cappadocia, avantajlı konumu ile yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği tarihî Uçhisar kasabasına 8 km, eski bir çanak – çömlek üretim merkezi olan Avanos’a 13 km, karakteristik taş evleriyle ünlü Ürgüp’e 20 km, Nevşehir Kalesi’ne 2 km, Nevşehir Havaalanı’na ise 30 km uzaklıkta hizmet verecek.

2023’ün sonbahar aylarında misafirlerini ağırlamaya başlaması planlanan Dedeman Cappadocia, bölgenin tarihi ve turistik dokusuna uygun olarak tasarlandı. Dış mimarisinde Nevşehir ile özdeşleşen “Limra taşı”nın kullanıldığı otel, 137 standart oda, 27 suit oda ve 1 kral dairesi olmak üzere toplam 164 odasıyla hizmet verecek. Dedeman Cappadocia’da ayrıca SPA, büyük ve orta ölçekli toplantı salonları, alakart restoran ve lobi kafe de bulunacak.

Dedeman, yeni oteli ile başarıyla yürüttüğü franchise sistemine yeni bir halka daha eklemiş oldu. Geçtiğimiz yılın sonlarında, “Bugüne dek management sistemi ile büyüyen markamız için şimdi yeni bir dönem başlıyor.” açıklamasını yapmış olan Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, “Adıyaman, Denizli, Kartepe ve Adana’dan sonra Kapadokya ile franchise alanındaki vizyonumuzu sürdürüyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.