NG Hotels, World Luxury Awards 2022’de Aldığı Ödüllerle Kalitesini Taçlandırdı

NG Hotels, misafirlerine sunduğu lüks hizmetleri ile aldığı ödüllere yenilerini ekledi. Lüks segment otellerin en iyilerinin değerlendirildiği World Luxury Spa Awards 2022’de NG Afyon “Aliva Spa Luxury Mineral Spring Spa” ödülüne, NG Sapanca “Luxury Forest Spa” ödülüne layık görüldü. World Luxury Hotel Awards 2022’de NG Enjoy “Luxury Spa Hotel” ödülünü kazanırken NG Phaselis Bay “Luxury Beachfront Resort” kulvarında başarıya sahip oldu.

Lüks hizmetlerini bir kez daha tescilledi
2008 yılında Sapanca’da açılan NG Sapanca “Luxury Forest Spa” ödülüyle, termal keyfini lüksle harmanlayan NG Afyon “Luxury Mineral Spring Spa” ödülüyle başarısını taçlandırdı. Dinlenmek ve yenilenmek isteyenlere doğayla iç içe huzurlu bir ortam sunan NG Enjoy, “Luxury Spa Hotel” ödülünü aldı.

Muhteşem manzarası, etkileyici atmosferi ve ayrıcalıklı konforuyla konuklarına özel bir tatil sunan NG Phaselis Bay ise dünyanın en lüks otellerinin belirlendiği World Luxury Awards 2022’de “Luxury Beachfront Resort ” seçildi.

“Bu ödüller bizi daha iyisini yapmak için motive ediyor”
NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, ödül töreninde turizm profesyonelleri tarafından verilen bu prestijli ödülleri almanın kendileri için gurur kaynağı olduğunu belirterek şöyle konuştu: “Dünyanın en itibarlı ve lüks otellerinin listesinde yer almak gurur verici. Dünyanın pek çok ülkesinden ve Türkiye’nin dört bir yanından misafirlerimizi dünya standartlarındaki hizmet kalitemiz ile ağırlıyoruz. Bu ödüller bizi daha iyisini yapmak için motive ediyor. Hizmet sektöründe takım çalışması çok önemli. Bu ödülün arkasında güçlü bir ekip var. Tüm çalışma arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum”

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.