Modern Gastronominin Öncülerinden Şef Anatoly Kazakov, be Premium Bodrum’da

Bodrum’da yaşanan Michelin yıldızlı şef coşkusu tüm hızıyla sürüyor! Bodrum’un lüks ve ihtişam dolu dünyasına kapı aralayan be Premium Bodrum, Sözen Organizasyon katkılarıyla dünya mutfağına, tutkuları ve özgünlükleriyle yön vermiş Michelin yıldızlı şefleri Türkiye’ye getiriyor. 1-15 Temmuz tarihleri arasında sanatsal İspanyol mutfağının en prestijli şeflerinden Paco Roncero’yu ağırlayan be Premium Bodrum, şimdi de 1 Ağustos’a dek Moskova’nın bir Michelin yıldızlı restoranı Selfie’nin başarılı şefi Anatoly Kazakov’u misafir ediyor. Kazakov ve be Premium Bodrum’un başarılı Executive Chef’i Veli Bayraktar, Notias Restaurant’taki pop-up event ile yine misafirlerine lezzet dolu anlar yaşatacak.

Bodrum’un şık dekorasyonu ve seçkin lezzetleri ile dünya standartlarında hizmet sunan be Premium Bodrum, benzersiz gastronomi deneyimi çalışmalarını sürdürüyor. Sözen Organizasyon katkılarıyla 1 Temmuz – 10 Eylül tarihleri arasında be Premium Bodrum’da gerçekleşecek olan gastronomi etkinliğine; Almanya’dan üç Michelin yıldızlı Thomas Bühner, İspanya’dan iki Michelin yıldızlı Paco Roncero, Rusya’dan bir Michelin yıldızlı Anatoly Kazakov, İtalya’dan iki Michelin yıldızlı Anthony Genovese ve bir Michelin yıldızlı Yoji Tokuyoshi katılacak.

1-15 Temmuz tarihleri arasında ağırladığı İspanyol mutfağının en prestijli şeflerinden Paco Roncero’nun ardından be Premium Bodrum, şimdi de Moskova’nın bir Michelin yıldızlı restoranı Selfie’nin başarılı şefi Anatoly Kazakov’u misafir etmeye başladı. 16 Temmuz akşamı gastronomi ve basın dünyasından çok sayıda seçkin ismin katıldığı pop-up event, Notias Restaurant’ta özel bir akşam yemeği ile start aldı.

1 Ağustos’a dek imza tabaklar hazırlayacak olan Kazakov, be Premium Bodrum’un başarılı Executive Chef’i Veli Bayraktar’ın desteğiyle, bölge malzemelerinin kullanıldığı en seçkin lezzetleri konuklarına sunacak.

I Michelin Yıldızlı Chef Anatoly Kazakov
Selfie Restaurant / Moscow
Rus mutfağının temsilcisi haline dönüşen Anatoly Kazakov, gelenekler, yerel ürünler ve modern teknikleri mutfağının üç temel ilkesi olarak belirlemesiyle tanınıyor. Standart ürünlerde standart dışı bir görünüm olarak tarif ettiği gıda felsefesi ve sürdürebilirlik arzusuyla Anatoly, “Silver Triangle” yarışmasının galibi olurken Best Young Chef 2012 olarak seçildi ve San Pellegrino Cooking Cup 2012’nin finalisti oldu. Efsanevi İtalyan aşçı Gualtiero Marchesi ile Moskova’nın gösterişli restoranlarından The Most ve Bon-2’de çalıştı. 2013 sonbaharında Vladimir Mukhin ile egzotik mutfaklarla cesur deneyimler sunan Moskova’nın ilk Pan-Asya bistrosu Zodiac’ı açtı. Şimdilerde ise Murmansk’tan deniz kestaneleri, Pasifik’te Sakhalinsk’ten deniz tarağı ve güneyde Rostov’dan ördek gibi lezzetlerden oluşan bir menü sunduğu Selfie Restaurant’ını işletiyor. Başarılı Şef Kazakov, 15 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri arasında be Premium Bodrum Notias Restaurant’a pop-up event’i için konuk olacak.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.