Midpoint’e Yeme İçme Sektöründe Başarı Ödülü

Bu yıl 21.si düzenlenen Perakende Güneşi Ödül Töreni, geçtiğimiz günlerde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Etkinlikte perakende sektörünün en prestijli ödülü olan Perakende Güneşi Ödülleri de sahiplerini buldu. 5 farklı kategoride verilen ödüller, şirket sahipleri ve CEO’lara takdim edildi. Yeme-içme sektörü kategorisindeki başarı ödülünün sahibi ise Allpoints Restaurant Group Kurucu Ortağı Ayhan Çarıkçılar oldu.

Sektörün başarılı liderlerine verilen Perakende Güneşi Ödülleri, son yıllarda, kişisel ve kurumsal olarak önemli başarılara imza atmış, sektöre örnek olmuş, gerek iş dünyası gerekse rakipleri tarafından saygı duyulan şirket sahipleri/CEO’lara takdim ediliyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da verilen ödüller; “Gıda Dışı Perakende”, “Alışveriş Merkezleri”, “Yeme İçme Sektörü”, “E ticaret” ve “Gıda Perakendesi” olarak beş kategoriye ayrıldı.

Yeme-İçme sektörü ödülü ise Türkiye’de köklü brasserie zinciri Midpoint’in Kurucu Ortaklarından Ayhan Çarıkçılar’a verildi.

Dijital Dönüşüm Başarı Ödülleri’ni ise Damat Tween, KARGOMsende, LC Waikiki, Migros, Paşabahçe Mağazaları ve Yataş kazandı.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.