Mandarin Oriental Bosphorus, 11 Farklı Ödüle Layık Görüldü

Tarihi Kuruçeşme sokaklarıyla çevrelenmiş konumu ve boğaz cephesi Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul dünyanın en prestijli ödül platformlarından biri olan Haute Grandeur Global Excellence Awards’ta 11 ödül aldı. 

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul bu defa global çapta seçkin otelleri ve spalarını ödüllendiren Haute Grandeur Excellence Awards tarafından “Global Düzeyde En İyi Tasarım Oteli (Best Design Hotel on a Global Level)”, “Avrupa’nın En İyi Yeni Oteli (Best New Hotel in Europe)” ve “Türkiye’nin En İyi Otel Manzarası (Best Hotel View in Turkey)” ödüllerine layık görüldü.

The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul kapsamlı iyi yaşam programları ve 3500 metrekarelik geniş ve ferah alanı “Avrupa’nın En İyi Yeni Otel Spası (Best New Hotel Spa in Europe)”, “Avrupa’nın En İyi Spa Tasarımı (Best Spa Design in Europe)”, “Türkiye’nin En İyi Fitness Spası (Best Fitness Spa in Turkey)” ve “Türkiye’nin En İyi Sağlık ve İyi Yaşam Spası (Best Health & Wellness Spa in Turkey)” ödüllerini almasında etkili rol oynadı.

İçerisinde yer alan ve misafirlerine Pan-Asya mutfağının seçkin lezzetlerini sunan dünyanın en tanınmış restoran zincirlerinden Novikov ise “Küresel Düzeyde En İyi Asya Füzyon (Best Asian Fusion on a Global Level)”,  “Avrupa’nın En İyi Kokteyl Menüsü (Best Cocktail Menu in Europe)”, “Avrupa’nın En İyi Otel Restoranı (Best Hotel Restaurant in Europe)” ve “Avrupa’nın En İyi Restoran Manzarası (Best Restaurant View in Europe)” ödüllerinin sahibi oldu.

Haute Grandeur Excellence Awards’ta 11 farklı ödüle layık görüldükleri için çok gururlu olduğundan bahseden Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul Genel Müdürü Harun Dursun  “Misafirlerimize kusursuz bir hizmet sunmak için çok çalışıyor, ödüllerimize her geçen gün bir yenisini ekliyoruz. Dünyanın en önemli ödül platformlarından biri olan Haute Grandeur Global Excellence Awards’ta 11 ödül birden almak paha biçilemez. Beni ve tüm ekip arkadaşlarımı gururlandıran bu ödül hizmetlerimizi daha da öteye taşımamız için büyük bir motivasyon” dedi.

Haute Grandeur Global Hotel Awards Hakkında
Küresel otel endüstrisindeki başarıları ödüllendirmek için 2014 yılında kurulan Haute Grandeur Global Hotel Awards, 90 kategoride otellerin hizmet ve kalitesini ölçümlemektedir.

Mandarin Oriental Hotel Group Hakkında
Mandarin Oriental Hotel Grubu dünya çapında birçok lüks otel, resort ve rezidansların ödül almış sahibi ve işletmecisidir. Asya’daki köklerinden doğarak dünyaca ünlü bir marka haline gelen grup, şu anda 24 ülke ve bölgede, her biri grubun Doğu kültürünü yansıtan 36 oteli ve yedi rezidansı işletmektedir. Mandarin Oriental, Jardine Matheson Grubu’nun bir üyesi olup, halihazırda yapım aşamasında olan birçok otel ve rezidansı bünyesinde barındırmaktadır.

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul Hakkında
Asırlık Naile Sultan Korusu’na ve tarihi Kuruçeşme sokaklarına uzanmaktadır. Otelin her biri geniş bir terası ya da balkonu içeren 77 lüks odası ve 23 süiti bulunmaktadır. 3.500 metrekarelik bir alana yayılan Spa’sı, Mandarin Oriental Otel Grubu’nun ödüllü ve sağlıklı yaşam programları eşliğinde sunarken, dünyaca ünlü restoran ve barlarla yenilikçi bir mutfağı sergilemektedir. Ayrıca, Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Olea & The Bar ile geleneksel İtalyan lezzetlerini de misafirlerine sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.