/

Mandarin Oriental, Bodrum Başarı ve Gurur Dolu Bir Sezonu Daha Geride Bıraktı

Eşsiz Ege Denizi manzarasına sahip Bodrum’un etkileyici resortu Mandarin Oriental Bodrum, prestijli ödüllerine yenilerini eklediği ayrıcalıklarla dolu bir sezonu daha geride bıraktı. 2022’de hayata geçirdiği yeniliklerle hizmet anlayışını daha da yukarılara taşıyan resort, yılın en dikkat çekici etkinliklerine ev sahipliği yaptı.

Dünya jet sosyetesinin yeni gözdesi Mandarin Oriental, Bodrum
Mandarin Oriental, Bodrum geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da dünyanın birçok noktasından ağırladığı seçkin misafir kitlesiyle bölgenin en dikkat çekici markası oldu. Almanya, Amerika, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, İngiltere, Katar, Kuveyt, Mısır, Polonya, Rusya ve Türkiye’den ağırladığı misafirleriyle hizmetini bir kez daha ortaya koyan resort, aldığı mükemmeliyet dereceleri ile de başarısını taçlandırdı.

Yılın en çok konuşulan etkinliklerine ev sahipliği yaptı
Sürprizlerle dolu bir sezonu geride bırakan Mandarin Oriental, Bodrum 2022 yılının en çok konuşulan etkinliklerine de ev sahipliği yaptı. İmza restoranlarından Atelier Di Carne’de dünyaca ünlü İtalyan kasap Dario Checchini’nin hazırladığı özel menü lezzetli bir tadım etkinliğine dönüşürken sezon başında düzenlenen Luxury Shopping Week moda tutkunlarının ilgi odağı oldu. AMEX işbirliği ile gerçekleştirilen Michelin yıldızlı şef Paolo Casagrande daveti ise sezonun en özel gastronomi organizasyonu olarak öne çıktı.

Marka restoranlar ve imza lezzetler
Uzak Doğu’nun tanınan lezzetlerini ve kokteyllerini masmavi Ege denizi ile birleştiren Hakkasan, zengin menüsünde farklı et çeşitlerine yer veren dünyaca ünlü modern steakhouse Atelier di Carne by Dario Cecchini, Japon ve Peru lezzetlerinden esinlenen Nikkei mutfağına özgü sushi spesiyalleri ile hem öğlen hem de akşam yemeklerini ziyafete dönüştüren Kurochan by IOKI ve IOKI on the Beach, nefes kesici Ege Denizi manzarasına uzanan ve şık retro elementleri konfor unsurlarıyla buluşturan Lucca By The Sea, deniz, müzik ve özgün bir menüyü bir arada sunan Lucca Beach, Haute Couture pastane deneyimini şık sunumlarla bir araya getiren Vakko L’atelier ve Türk tatlılarını dünyaya tanıtan Hafız Mustafa 1864, Mandarin Oriental, Bodrum misafirlerine güçlü bir gastronomi deneyimi yaşattı. Bununla beraber, klasikleşen lezzet noktaları Mandarin Bar, Blue Beach Club & Bar, Pool Bar & Restaurant ve Sofra, her zamanki gibi tüm misafirlerin ilgi odağı oldu.

Sürdürebilir lüks alanında yeni adımlar
Yeni sezonda sürdürebilir hizmet felsefesini zenginleştiren Mandarin Oriental, Bodrum, misafirlerinin transferlerinde lüks elektrikli araçları ve resort içerisinde de elektrikli buggyleri tercih ediyor. Oda ve genel alanlarda kullanılan ürünler, plastik içermeyen bambu ve türevi materyallerden seçiliyor.

Mandarin Oriental, Bodrum, biyolojik ve ekolojik çeşitliliği koruyabilmek için tüm gıda ve kimyasal alımlarında çevreye zarar vermeden üretim yapan Ethical Source etiketli firmaları tercih ediyor. Kullanılan çöp poşetlerinin tamamı biyolojik olarak doğada parçalanabilir ürünlerden oluşuyor. Sürdürülebilirlik kapsamında büyük bir ivme yakalayan Mandarin Oriental, Bodrum, gelecek nesillere daha sağlıklı bir dünya bırakabilmek için farkındalığı artırma yolunda sağlam adımlar atmaya devam edecek.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.