Kuşadası Unique Life Style, Birinci Yaşını Kutladı

Kuşadası Unique Life Style Hotel ve Türkiye’nin yeni nesil klüplerinden Lucky’s Club 2 sahne kurdu, 8 sanatçı ağırladı ve birinci yaşını kutladı.

Kuşadası’nda kişiye özel hizmet anlayışıyla denizle ve doğayla birleştirirken ve Ege’nin huzurunu aynı çatı altında buluşturan Unique Life Style Hotel, 1. yılını kutladı. 

12 ay açık olan 10 dönümlük bir alana yayılan otel; çam ve asırlık zeytin ağaçlarının arasında denizin kıyısında dünya mutfağından lezzetler sunuyor. İçinde Luckys Club bünyesinde Lucky Resto Bar, Ayvalık Balıkçısı ve Jojo Beach Club’ı, eğlence ve prolounghe olarak düzenlenmiş Baraquda Lounghe bulunuyor. Kahve sevenler için Starbucks kioksuyla bütünsel bir konsept sunan Lucky’s Club, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Üst düzey bir müşteri kitlesi oluşan Unique Life Style Hotel, konaklama, restoran ve eğlence konseptini içinde barındırıyor. 24 saat yaşayan bir mekan olan tesis, Kuşadası’nın marka değerine katkı sağlıyor.

58 odalı üst segment otelde 7 farklı oda konsepti bulunurken, otel son dönemde yapılan akıllı otel segmentinde tasarlanmış. Tüm odalarda ve genel alanlarda tam otomasyon ve yerden ısıtma sistemi mevcut. Konaklamaya dahil alacarte restoran menüsü ve sıradışı mimarisi ile haftada 5 gün farklı grupların çıktığı müzik dinletilerine ev sahipliği yapıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.