/

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Yeni Satış Ekibi İle Sezona Güçlü Giriyor

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum yaz sezonuna deneyimli satış ekibi ile güçlü bir giriş yapıyor. Otelin Satış ve Pazarlama Direktörlüğüne Kaan Tulga, Satış Direktör Yardımcılığına Mertkan Özyürek ve Satış Müdürlüğüne ise Eylül Buharalıoğlu atandı. 

Satış ve Pazarlama Direktörlüğüne getirilen sektörün deneyimli ismi Kaan Tulga, kariyerine 2001 yılında Divan İstanbul satış ekibinde başladı. Daha sonra sırasıyla Çırağan Palace Kempinski Istanbul, Park Hyatt Istanbul, Mövenpick Hotel Istanbul, Shangri-La Bosphorus Istanbul, Sheraton Ankara & Lugal, A Luxury Collection Hotel, Absheron Hotel Group Azerbaijan ve Rixos Hotels Kazakhstan gibi markaların Satış ve Pazarlama departmanlarında çeşitli üst yönetim kademelerinde görev yaptı. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunudur.

Otelin Satış Direktör Yardımcılığına atanan Mertkan Özyürek ise 2011 yılında başladığı çalışma hayatında Crowne Plaza Istanbul Asia, Wyndham Grand Kalamış, Sheraton Grand Istanbul Atasehir, Elite World Asia, Istanbul Marriot Hotel Asia Otellerinde satış bölümlerinde çeşitli görevler üstlendi. Son olarak JW Marriott Marquis City Center Doha’da Satış Müdürü olarak görev yapan Özyürek, Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümüyle birlikte Bologna Üniversitesi’nde bir senelik Turizm Ekonomisi alanında eğitim alıp ardından Maltepe Üniversitesinde İşletme üzerine yüksek lisansını tamamladı. 

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’un yeni Satış Müdürü olan Eylül Buharalıoğlu, Emirates Palace Mandarin Oriental Abu Dhabi’de Yönetim Stajı programını tamamladıktan sonra Mandarin Oriental Bodrum’da ön büroda başladığı çalışma hayatına Çırağan Palace Kempinski Istanbul ve Fairmont Quasar Istanbul’da çeşitli departmanlarda devam etti. 2018 yılında satış temsilcisi olarak görev aldığı Çırağan Palace Kempinski’de, son olarak satış yetkilisi olarak görev yapıyordu. Buharalıoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümü mezunudur

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.