/

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum “Türkiye’nin Lider Lüks Yaşam Resortu” Seçildi

Masmavi denizi, göz alabildiğine uzanan sahili, gastronomik lezzetleri ve benzersiz spası ile çok özel bir tatil deneyimi sunan “Kempinski Hotel Barbaros Bay” dünyanın önde gelen ödül platformu “World Travel Awards” (Dünya Seyahat Ödülleri) tarafından 2022 yılı “Türkiye’nin Lider Lüks Yaşam Resortu” seçildi.

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, seyahat ve turizm alanında dünyadaki en prestijli ödül platformlarından biri olan World Travel Awards’un verdiği ödül ile sektördeki başarısına bir yenisini daha ekledi. Dünya çapındaki seyahat profesyonelleri, medya ve tüketicilerin oyları ile verilen ödüller kuruluşların mükemmelliğe olan bağlılığının bir göstergesi olarak ifade ediliyor.

Ödüller, İspanya Mallorca’da 1 Ekim’de düzenlenen World Travel Awards Europe Gala Töreni’nde sahiplerini buldu. Genel Müdür Mehmet Ferman Doğan, kazanılan ödülle ilgili olarak, “Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum olarak misafirlerimize her zaman anılarında yer edinecek deneyimler sunmak için çalışıyoruz. Ekibimiz misafirlerimizin memnuniyeti için büyük bir titizlikle çalışıyor. Dünyanın önde gelen turizm destinasyonlarından Bodrum’da, markamızı en iyi şekilde temsil etmek için yarattığımız içeriğin misafirlerimiz ve sektör profesyonelleri tarafından hissedilmesi, ödüllendirilmesi bizim için çok değerli. Sektörümüzün dünyadaki en önemli ödüllerinden olan World Travel Awards ile bu başarının vurgulanması bizi gururlandırıyor. Misafirlerimize bu özel lüks deneyimini sunmaya ve onları evlerinde hissettirerek yeni hikâyeler yaratmaya devam edeceğiz” dedi. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.