/

İzmir Marriott’ta Büyüleyici Bir Yılbaşı Gecesi 

Marriott Hotels zincirinin Ege Bölgesi’ndeki ilk ve tek oteli İzmir Marriott, yeni yıl coşkusunu büyüleyici deniz manzarası eşliğinde yaşamak isteyen misafirleri için seçkin alternatifler sunuyor.

Avantajlı konaklama paketleri ve renkli program içerikleriyle unutulmaz bir yılbaşı akşamına ev sahipliği yapacak İzmir Marriott Hotel, uluslararası standartlardaki mutfağında hazırlanan birbirinden renkli lezzetleriyle eğlencenin yanı sıra damaklara da hitap edecek.

İzmir Marriott, Ege’nin ve İzmir’in en güzel manzaralarından birine sahip olan Pasaport iskelesine komşu olan restoranı Lima’da gerçekleşecek 5 servisli gala yemeğiyle misafirlerini yeni yıl ruhuna yakışır bir atmosferde ağırlayacak.

Misafirlerine renkli bir atmosferde yeni yıl ruhunu yaşatmayı planlayan İzmir Marriott, tek gecelik konaklama paketleriyle yeni yıl kutlamasını şölene çeviriyor. İzmir Marriott, 31 Aralık tarihinde gerçekleşecek konaklamalarda odada karşılama ikramları, otelin uluslararası lezzetlerinden oluşan ve günün başlangıcı niteliğindeki geç kahvaltı keyfi ve sonrasında Quan Spa’da masaj hizmeti ile konuklarına evlerinin konforunu yaşatıyor.

Pagos’ta DJ parti veya Lima Restaurant’ta gala yemeğine katılımının dahil olacağı iki kişilik konaklama paketleri, otelin müsaitlik durumuna göre misafirlerine odalarına erken giriş ve odalarından geç çıkış imkanı sağlıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.