/

Hyatt Regency İstanbul Ataköy’de üç yeni atama

Türkiye’deki tek Hyatt Regency oteli olan Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün kadrosuna üç yeni isim katıldı. Marmara Denizi kıyısında 17 katlı geniş atriyumu ve özel tasarımı ile dikkat çeken otelde Finans Direktörü görevine Fırat Tekin, Yiyecek İçecek Direktörü görevine Serkan Öztürk getirilirken, otelin Executive Chef’i ise Ömer Esen oldu.

Fırat Tekin – Finans Direktörü
23 yıllık kariyerinde Six Senses, Soho House, Grand Hyatt İstanbul, Sheraton Voyager Antalya, Club N Holiday Village, Club Pasific Holiday Village gibi sektörün önde gelen markalarına hizmet veren Tekin, ayrıca Hyatt markasının yurtdışındaki birçok yeni açılış oteline de destek verdi.

Fırat Tekin – Finans Direktörü

Ömer Esen – Executive Chef
21 yıllık kariyerinde Radisson Blu Bosphorus, Novotel Bishkek City Center, Radisson Blu İstanbul Hotel & Spa, Sheraton İstanbul Maslak, Hilton Adana, The Marmara Bodrum, Pasha Restaurant UK gibi sektörün önde gelen markalarında görev alan başarılı şef, kariyerine bir çok ödül de sığdırdı; Türkiye dışında katıldığı Almanya, Kore ve Rusya’daki yarışmalardan da ülkesine madalyalarla döndü.

Ömer Esen – Executive Chef

Serkan Öztürk – Yiyecek İçecek Direktörü
21 yıllık kariyerinde JW Marriott Bosphorus, Shangri-La Bosphorus İstanbul, Marriott Şişli İstanbul, The Ritz-Carlton İstanbul, Courtyard by Marriott İstanbul, Novotel gibi sektörün önde gelen markalarına hizmet veren Öztürk, Mayıs 2022 itibarıyla Hyatt Regency Ataköy’ün Yiyecek İçecek Direktörü olarak kariyerine devam ediyor.

Serkan Öztürk – Yiyecek İçecek Direktörü

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.