HotelRunner, Turizmin Kalbinin Atacağı Travel Turkey İzmir’e Katılıyor

Lider konaklama ve seyahat teknolojileri şirketi HotelRunner, Travel Turkey İzmir 16. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi’ne katılımını açıkladı. 8-10 Aralık tarihleri arasında fuarizmir’de düzenlenecek olan etkinlikte HotelRunner, iş ortaklarının turizmin değişen koşullarına uyum kapasitesini artıran son teknoloji ürünlerini tanıtacak ve konaklama sektörünün önde gelen isimleriyle B Hol – Stant B108’de bir araya gelecek.

HotelRunner, turizm sektörü açısından çok iyi geçen bir yılın sonunda gerçekleşecek etkinlikte konaklama sektörüne özel olarak geliştirdiği esnek teknoloji çözümlerini ve konaklama işletmelerinin gelirlerini artırmalarını sağlayan ürünlerini anlatacak. Türkiye’nin en büyük turizm platformlarından biri olan Travel Turkey Izmir’de geçtiğimiz yıl 5 ülkeden 500 katılımcı yer almıştı. Türkiye’de ve dünyada geniş bir iş ortağı ağı bulunan HotelRunner’ı Kurucu Ortaklar Arden Agopyan ile Ali Beklen’in yanı sıra Satış ve İş Geliştirme Direktörleri Rıza Kaynak ve Cihan Coşkuntuncel ile her biri alanında uzman HotelRunner Ekibi temsil edecek.

Turizm ekonomisini büyütme vizyonu ile faaliyet gösteren HotelRunner, teknoloji alanındaki liderliği ve gelişmiş B2B ağı ile iş ortaklarının satış kanallarını artırıp performanslarını yükselterek dijital dönüşümden yararlanmalarını sağlıyor. Geçtiğimiz günlerde işletmelere yönelik interaktif ve self-servis iş zekası ürünü Insights’ı tanıtan HotelRunner, ölçeklenebilir ve kullanımı kolay platformu aracılığıyla işletmelere kapsamlı bir ürün ve hizmet seti sağlıyor.

Yerli ve yabancı katılımcıların bir araya geleceği etkinlikte, HotelRunner Ekibi ziyaretçilerini B Hol – Stant B108’de ağırlayıp konaklama sektörü özelinde geliştirdikleri teknoloji çözümleri hakkında bilgi verecek, dijital dönüşümün ortaya çıkardığı fırsatları paylaşacak ve yeni iş birliklerine imza atacak.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.