/

Hilton Istanbul Maslak’a Booking.com’dan Üst Düzey Ödül

Dünyanın en önemli online seyahat ve konaklama hizmeti sağlayıcılarından olan Booking.com, Hilton Istanbul Maslak’ı “2023 Traveller Review Ödülü”ne layık gördü. 2023 yılında on birinci kez sahiplerini bulan ödül, doğrulanmış misafir değerlendirmeleri sonucu mükemmel hizmet ve olağanüstü konukseverlik sağlayan kurumlara başarılarını ödüllendirmek üzere veriliyor.

Şehrin kalbindeki eşsiz konumu ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile unutulmaz anlara ev sahipliği yapan Hilton Istanbul Maslak, Booking.com tarafından misafir değerlendirmeleriyle verilen “2023 Traveller Review Awards” ödülünü aldı.

Booking.com’un gezginlerin ömür boyu hatırlayacakları anılar oluşturması için ellerinden gelenin fazlasını yapan iş ortaklarını kutlamak için verdiği ödül, 2023 yılında on birinci kez sahiplerini buldu. 240 milyondan fazla gezgin yorumuyla toplam 220 ülke ve bölgeden seyahat sağlayıcılarının yorumlarını değerlendiren Booking.com, son üç yılın misafir değerlendirmesinin ortalamasını baz aldı.

1 Aralık 2019 ila 30 Kasım 2022 tarihleri arasında Booking.com web sitesinde ve uygulamasında yayımlanan doğrulanmış misafir değerlendirmelerinin ortalamasın alındığı sistemde, Hilton Istanbul Maslak olağanüstü hizmet kalitesi ile misafirlerinden aldığı yorumlarla ödüle layık görüldü.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.