/

Hilton Istanbul Bomonti’den Romantik Sevgililer Günü Programı

İstanbul’un en büyük konaklama ve konferans oteli olan Hilton Istanbul Bomonti, Sevgililer Günü programında, birbirinden lezzetli yemekleri ile çiftlere aşk ve lezzet dolu bir gün vadediyor.

Hilton Istanbul Bomonti, yılın en romantik günü olan 14 Şubat Sevgililer Günü için leziz ve unutulmaz bir program hazırladı. Birbirinden lezzetli menüler ve özel sürprizler, Hilton Istanbul Bomonti’nin Globe Restoranı’nda çiftleri bekliyor.

Farklı ve zarif sunumlar ile hazırlanan Globe Restoran’ın özel Sevgililer Günü menüsünde Türk ve dünya mutfaklarının damakları şenlendiren lezzetleri yer alıyor. Çiftler için hazırlanan “Hoş geldiniz” menüsüyle başlayan lezzet şöleni, Hilton Istanbul Bomonti’nin deneyimli şeflerinin özel lezzetleriyle toplam 6 aşamadan oluşuyor. Globe Restoran’ın özenle hazırlanmış atmosferindeki bu romantik yemeğe ayrıca canlı müzik de eşlik edecek.

Bununla birlikte yemeğe katılanlar arasında yapılacak çekilişle kazanan şanslı bir çift otelde konaklama fırsatı kazanırken, programa katılan diğer çiftler Sevgililer Günü akşamı otelde konaklama yapmak isterse yüzde 25 indirimle konaklayabilecek.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.