Ege’nin İncisi İzmir’e Hyatt Geldi

Dünya çapında tanınan ünlü otel devi Hyatt Hotels, Türkiye’deki 6’ıncı otelini İzmir’de açtı. Kısa sürede şehre yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Hyatt Regency İzmir İstinyePark, etkileyici dekorasyon detaylarından sunduğu premium hizmetlere kadar şimdiden fark yaratmayı başardı.

Türkiye’de hizmet veren otellerine yenisini ekleyen Hyatt Hotels, İzmir’deki ilk oteli olan Hyatt Regency İzmir İstinyePark’ın açılışını gerçekleştirdi. Şehir otelciliğine yeni bir soluk getiren otel “evden uzak ama eve çok yakın” mottosuyla misafirlerini ağırlamaya başladı. Önemli gayrimenkul projeleriyle dikkat çeken Orjin Grup’un son projesi İstinyePark İzmir ile yanyana konumlanan Hyatt Regency İzmir İstinyePark, ayrıcalıklı konaklamanın yanı sıra keyifli alışverişin de değişmeyen adresi olacak. Otel, İzmir Körfez manzaralı 160 odası, 2000m2’ye yayılan 10 toplantı salonu, 500 metrekarelik alanda konumlanan fuaye alanlarıyla sadece turistik değil şehre iş amaçlı gelen kitleyi de ağırlayacak. Sunduğu premium hizmetlerin kapsamını üst düzey tasarım ve teknolojik detaylarla genişleten Hyatt Regency İzmir İstinyePark, özel lokasyonuyla da Türkiye’nin gözde tatil destinasyonları Alaçatı, Çeşme ve Urla’ya kolay ulaşım sağlayacak. Her biri zarafetle tasarlanmış odaları, Türk Mutfağı’nın yanı sıra karma dünya mutfaklarının imza lezzetlerine de yer veren The Bay Restaurant’ı, tamamı açılabilir cam olan geniş teraslı toplantı ve etkinlik salonlarıyla bölgedeki şehir otellerine fark yaratacak.

Estetiği tamamlayan sanat eserleri dikkat çekiyor
Her karesinde zarif detayların hakim olduğu Hyatt Regency İzmir İstinyePark, sanat eserleriyle zenginleşen alanlarıyla da dikkat çekiyor. Özel koleksiyonların yanı sıra içerisinde tasarım parçalara da yer veren otel, bu sayede sanatseverlerin beğenisini kazanmayı hedefliyor. İzmir’de yepyeni bir konfor alanı olarak yer alan Hyatt Regency İzmir İstinyePark 2023 yılında farklı disiplinlerde gerçekleşecek birçok etkinliğe de ev sahipliği yapacak.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.