/

Doğanın Tam Kalbinde Sürdürülebilir Bir Tatil Deneyimi

Misafirlerin konfor ve mutluluğunu en üst düzeyde tutmayı hedefleyen Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, kurulduğu ilk günden beri kalite anlayışını sürdürülebilirlikle birleştiriyor. Dünyanın dört bir yanından Ege kıyılarına taşınan farklı mutfaklar, göz kamaştırıcı güzellikteki doğa ve keyifli alanlarıyla misafirlerine unutamayacakları bir tatil deneyimi sunuyor. Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, tatil anılarınızı unutulmaz kılan güzelliklerinin yanı sıra sürdürülebilir bakış açısı ile de fark yaratıyor.

Bodrum’da bir İsviçreli
Adını, eşsiz deniz manzarası ve etrafını çevreleyen el değmemiş çam ormanlarından alan ve yaklaşık 30 yıllık bir geçmişe sahip olan Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, İsviçre’nin profesyonel otelcilik anlayışı ile Türk misafirperverliğini harmanlıyor. Bir yanda yemyeşil çam ormanlarının harika kokusu ve Ege Denizi’nin masmavi manzarası; diğer yanda misafirlerini profesyonel lezzet yolculuğuna çıkaran restoranlar…
“Lüks, doğadadır” felsefesini benimseyen ve beş duyunuzu birden harekete geçiren Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, deniz, doğa, spor ve gastronomi tutkunları için akıllardan uzun süre çıkmayacak bir tatil deneyimi sunuyor.

Otel ve tatil köyü bir arada
Bodrum’un hâlen doğallığını koruyan koylarından olan Yalıçiftlik’te bulunan Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, Gökova’nın başlangıç noktası olan mavi bayraklı koyları, spor ve aktivite seçenekleri, sağlık ve güzellik merkezi, Türk ve dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerini sunan restoranları ve özel dizayn edilmiş barlarıyla dikkat çekiyor. Bünyesinde tatil köyü bölümünün yer aldığı Hapimag devre tatil sistemi, üyelerine sadece Bodrum’da değil, dünyadaki 56 tesisinde ayrıcalıklı tatil seçenekleri sunarken otel bölümü ise konforlu odaları, restoranları, barları ve mucizevi güzellikteki koylarıyla profesyonel bir ultra her şey dahil otel hizmeti veriyor.

Sürdürülebilir bir dünya için
Hapimag Sea Garden Resort Bodrum sadece bugünün değil gelecek nesillerin de haklarına sahip çıkıyor. Tesis bünyesinde, denizden yıllık 115 bin metreküp su arıtılarak 200 dönüme yakın yeşil alanın sulanması için kullanılıyor. Kullanım suları arıtılarak elde edilen su ile de bahçe ve çevre için günde 550 ton sulama yapılıyor. Ayrıca otelde hazırlanan yemeklerin çoğunda tesiste bulunan serada yerli tohum kullanılarak yetiştirilen organik ürünler kullanılıyor. Yeşil Yıldız ve Yeşil Anahtar sertifikalarına sahip tesis, ayrıca Sıfır Atık Belgesi almış olmanın gururunu yaşıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.