/

Bodrum’da unutulmaz gastronomi deneyimi!

Türkiye ve dünyada birçok başarılı konsept ve projeye imza atan d.ream, Bodrum’un en gözde lokasyonlarında misafirlerini ağırlamaya bu yaz da devam edecek. D.ream çatısı altındaki Lacivert Bodrum, Zuma Bodrum, Fenix Bodrum, Sait, Kitchenette Baronette, Mezzaluna Yalıkavak, Nusr-Et Yalıkavak ve Günaydın yazın nabzını tutacaklar.

İstanbul’da 20 yılı aşkın süredir hizmet veren Lacivert, Bodrum’daki ikinci sezonunu Haziran ayında açıyor. Yalıkavak Marina’da kapılarını açan Zuma Bodrum ise misafirlerine “Izakaya” deneyimi sunuyor. Bodrum’da dans, müzik ve lezzet meraklılarının adresi olan Fenix ise Güney Amerika mutfağından ilham alan menüsü ve geniş barıyla misafirlerini bekliyor.

Bu üç mekanın yanı sıra bir Bodrum klasiği olan Sait lezzetli mezeleri, Kitchenette ise Baronette konseptiyle yaz sezonunu açmayı bekliyor. Yalıkavak’ta İtalyan lezzetleri Mezzaluna’da misafirlerle buluşurken et severlerin tercihi ise 1965 yılından bu yana et konusundaki uzmanlığı ve deneyimi ile bilinen Günaydın olacak.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.