/

Bodrum’da Hint düğünü sezonu açıldı

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden Bodrum’da Hint düğünleri iki yıllık aranın ardından tekrar başladı. Hint düğünleri sezonu Hindistan’ın en ünlü ailelerinden Aggarwal ailesi ile Grover ailelerinin çocuklarının geçtiğimiz Cumartesi start alan düğün organizasyonuyla başladı. 4 gün 4 gece sürecek düğün yarın akşam sona erecek.

Bodrum Torba’da bulunan bir otelde gerçekleşen düğünün konukları arasında 300 Hintli milyarder ile İngiltere, Fransa, İtalya, Bahreyn, Dubai ve Doha’dan gelen iş insanları bulunuyor.

Sözcü’den Yaşar Anter’e konuşan organizasyonun üstlenicisi Tay İstanbul Bilişim Danışmanlık Ve Organizasyon Şirketi’nden Duygu Kuşkulu “Bu yıl Bodrum ve İstabul’da yine geniş Hint düğünleri organizasyonu yapmayı sürdüreceğiz. Pandemi sonrasında Hintli ailelerin ülkemizde düğünlerini planlamaya başlamış olmanın turizm ve etkinlik sektörüne büyük moral olacağını düşünüyoruz” dedi. Önümüzdeki üç hafta içinde benzer iki büyük düğün organizasyonu daha gerçekleştireceklerini belirten Kuşkulu’ya göre bu organizasyonlar durgunluk dönemi geçiren Türk turizmi için bir canlanma sağlayacak.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.