/

Bodrum Loft, The Times Luxx’ın Listesinde

The Times’ın lüks yaşama yönelik yayını The Times Luxx’ın “Deniz Kenarındaki Göz Alıcı Yeni Oteller” listesine Bodrum Loft, özellikle konseptlerinin bir parçası olan doğa kokusuyla kendini öne çıkardı.

Bodrum’da Demirbükü Koyu’nda yer alan Bodrum Loft The Times Luxx tarafından kışa girmeden önce yazın son günlerini yaşamak için ideal bir yer olarak görülüyor. Bunun en önemli nedeni ise yöreye uygun doğal kokuların oteli ziyaret edenleri baştan çıkaran bir unsur olarak yer alması. Begonvil ve yaseminle bezenmiş bahçeleri, yöresel zeytin, sandal ağacı, defne ve narenciye ormanları dolaşılırken havanın mis gibi koktuğunu özellikle belirten The Times Luxx için Bodrum Loft lüksün karşılığı ve tek nedeni de koku değil.

Her birinin için özel olarak dekore edilmiş villalar ve taş duvarların üzerinde duran ahşap güverteler ile Bodrum Loft hem Türk stilini öne çıkarıyor hem de elit bir konaklama deneyiminden taviz vermiyor.

Otel misafirlerine aynı zamanda özel bir yemek yolculuğu sağlayan Bodrum Loft’ta iki tane bar, Fransız pastanesi ve dünyaca ünlü Nobu Bodrum ve Paper Moon adıyla eşsiz bir İtalyan restoran da bulunuyor.

Denizin kenarındaki özel güneşlenme alanları, rahatlamak istediğinizde sunulan spa servisiyle ve restoranlarıyla Bodrum Loft’un The Times Luxx’ın listesinde yer almış olmasına şaşırmamak lazım.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.