/

Bodrum Bitez’in yeni mekânı: Piko’s

Bodrum’un en sevilen yerlerinden biri olan Bitez, yeni bir markaya ev sahipliği yapıyor. Piko’s Bitez, yeşillikler içinde, doğa ile iç içe kahvaltı yapmak isteyen misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Piko’s Bitez Mayıs ayının son haftası itibari ile sezonu açıyor. 350 kişi kapasiteli mekanda birbirinden özel sıcak ürünler, Urfa’dan getirilen taşlarla hazırlandığı kuyudan masaya servis edilecek. Yaklaşık 30 çeşit organik serpme kahvaltı seçeneği sunacak olan mekanın diyet menüleri ise sosyal medyada adından söz ettiren diyetisyen doktor Banu Güner yapacak.

Mekanda çocuklu aileler için de özel bir alan da hazırlanmış. Piko’s’u tercih eden ailelerin çocuklarını, alanında uzman öğretmenler ile keyifli dakikalar bekliyor olacak.

Kahveler, ünlü kahve gurusu Sam Çekivöz’ün özel tariflerinden
Tam bir kahve tutkunu olan, dünyada bir çok başarılı markaya barista yetiştirmiş ünlü kahve gurusu Sam Çeviköz, mekanın kahve danışmanlığını yapıyor. Türkiye’de kahveye ‘tereyağlı kahve’ ile yeni bir soluk getiren ünlü kahve gurusunun yaza ve Bodrum’a özel tarifleri merakla bekleniyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.