/

Akra’da Yeni Yıl Zamanı

Huzur ve eğlenceyi tek bir alanda birleştiren yapılaşması, duygu ve deneyimleri ön plana çıkaran Urban Social konsepti ile Akra Hotels misafirlerine bu sefer de yılın en güzel döneminde birbirinden farklı etkinlikleriyle unutamayacakları bir deneyim sunuyor. 

Urban Social konsepti kapsamında; dokunuş, lezzet, koku, wellbeing ve ses gibi misafirleri doğrudan etkileyen ve hafızalarında yer eden başlıkları ele alan ve bu başlıkları titizlikle detaylandıran Akra Hotels; yeni yılı benzersiz bir kutlama şölenine çeviriyor. 

Yeni Yıla Akra’da Merhaba Deyin 

Her sene; eski yılı geride bırakmak, yeni bir yılı umut ve neşeyle karşılamak adına Akra Hotels tarafından geleneksel hale gelen Yılbaşı Galası bu sene de dolu dolu geçecek programıyla misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. 

Yılbaşı Galası; Akra Hotels şeflerinin enfes menüleri ve yılbaşı kokteyli ile tatlanırken, ‘’Gizem Okudan Jazz Quartet’’ de kulaklarınızın pasını silmek için sahnedeki yerini alacak. 

Gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alacak ‘’Emir Ersoy ve Orkestrası’’ ise geceyi müzik ve eğlenceyle buluşturmaya devam ederken, olmazsa olmaz yılbaşı özel çekilişi ile de birbirinden güzel hediyeler gece sonunda şanslı talihlileriyle buluşacak. 

Çocuklu aileleri de unutmayan Akra Hotels, minik misafirlerine özel Mini Club etkinlikleri ve gala programıyla keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.