/

Address Hotel Istanbul’dan Şirket İçi Önemli Atama

Dubai merkezli Emaar Hospitality Group’un uluslararası lüks otel zinciri Address Hotels + Resorts’un Türkiye yatırımı Address Hotel Istanbul‘un Ticari Operasyonlar Direktörü Ateş Sürmen oldu. 

Emaar Türkiye tarafından hayata geçirilen Address Hotel Istanbul, Emaar Hospitality Group bünyesindeki uluslararası otel zinciri Address Hotels + Resorts’un İstanbul’daki yeni 5 yıldızlı oteli. Anadolu yakasının ilk ve tek lüks oteli olma unvanına sahip otel; iş, tatil ve grup seyahatleri için birinci sınıf lüks yaşam deneyimi ile sektöre yeni bir kimlik kazandırıyor.

Address Hotel Istanbul’da, şirket içi gerçekleşen atamada Ticari Operasyonlar Direktörü Ateş Sürmen oldu. 2004 yılında Hilton Ankara’da kariyer yolculuğuna başlayan Sürmen, 2010 yılına kadar resepsiyon ve rezervasyon departmanlarında çeşitli görevlerde yer aldı. Devamında, 2012’de Swissotel Ankara’da Gelir Yönetimi Müdür olarak çalıştı. 2014 – 2018 yılları arasında ise Wyndham Grand Istanbul Levent otelinin açılış ekibinde yer alan Ateş Sürmen, 1.5 yıllık Doha tecrübesinden sonra Sofitel Istanbul Taksim oteli Gelir Yönetimi Direktörlüğü görevini üstlendi. 2021 yılında Address Hotel Istanbul’a Gelir Yönetimi Direktörü olarak başlayan Ateş Sürmen Şubat 2023 itibari ile Ticari Operasyonlar Direktörlüğü görevine atandı.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.