/

Address Hotel Istanbul’da Yeni Yıl Heyecanı

Address Istanbul, yılın en keyifli zamanında misafirlerine eğlence dolu bir gece sunmaya hazırlanıyor. İşletme, yeni yıl aktivitesi arayanları özel yeni yıl tatil paketiyle konaklanabilecek ya da canlı müzik eşliğinde yılbaşı yemeğinin tadına varılabilecek alternatifler ile yeni yıla coşku dolu bir giriş yapmaya davet ediyor.

Emaar Türkiye tarafından hayata geçirilen Address Istanbul, Emaar Hospitality Group bünyesindeki uluslararası otel zinciri Address Hotels + Resorts’un İstanbul’daki yeni oteli. 5 yıldızlı zincir otel, Anadolu yakasının ilk ve tek lüks oteli olma unvanına sahip. Address Istanbul iş, tatil ve grup seyahatleri için birinci sınıf lüks yaşam deneyimi ile sektöre yeni bir kimlik kazandırıyor.

Lüks konsepti ve dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile İstanbul’un tarihi lokasyonu Üsküdar’da konumlanan Address Istanbul, heyecanla beklenen yeni yıl gecesine özel paketleriyle misafirlerini unutulmaz bir deneyim yaşamaya davet ediyor. Trio performansın ve birbirinden lezetli içeceklerin eşlik edeceği hoş geldiniz kokteyli, Türk ve Dünya mutfaklarından çok özel lezzetlerin yer aldığı zengin yılbaşı menüsü, gece boyu devam edecek yılbaşı eğlencesi ve canlı müzik keyfi ile Address Istanbul dolu dolu bir kutlamayı misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Address Istanbul’da yer alan, Dubai’nin ünlü restoranı The Restaurant’da her damak zevkine hitap eden kusursuz lezzetlerle keyif ve eğlence dolu bir yılbaşı gecesi, davetlileri bekliyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.