/

Address Hotel Istanbul’da 2023 Heyecanı

Address Istanbul, yılın en keyifli zamanında misafirlerine eğlence dolu bir gece sunmaya hazırlanıyor. Özel yeni yıl tatil paketiyle konaklanabilecek ya da canlı müzik eşliğinde yılbaşı yemeğinin tadına varılabilecek alternatifler ile Adress Hotel Istanbul, davetlilerine yeni yıla lezzet dolu bir giriş vadediyor.

Lüks konsepti ve dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile İstanbul’un tarihi lokasyonu Üsküdar’da konumlanan Address Istanbul, heyecanla beklenen yeni yıl gecesine özel paketleriyle misafirlerini unutulmaz bir deneyim yaşamaya davet ediyor. Trio performansın ve birbirinden lezetli içeceklerin eşlik edeceği hoş geldiniz kokteyli, Türk ve Dünya mutfaklarından çok özel lezzetlerin yer aldığı zengin yılbaşı menüsü ile Address Istanbul dolu dolu bir kutlamayı misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Yılbaşı yemeğinin yanı sıra, bu özel geceyi Address konforunda geçirmek isteyen misafirler için konaklamalı yılbaşı paketleri de bulunuyor. Hem Address Istanbul’da yer alan, Dubai’nin ünlü restoranı The Restaurant’da her damak zevkine hitap eden kusursuz lezzetlerle hem de yeni yılın ilk sabahına özel hazırlanacak yeni yıl kahvaltı büfesi ile davetlileri lezzet dolu bir program bekliyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.