//

Yılın En Romantik Günleri Argos in Cappadocia’nın Büyüleyici Atmosferinde

Her mevsimde farklı bir hikâye sunan Argos in Cappadocia, kış deneyimlerini Sevgililer Günü haftasındaki özel etkinliklerle buluşturuyor. 16 Şubat’ta Tuna Kiremitçi, “Şairin Şarkıları” adlı müzikal gösterisiyle romantizm rüzgarları estirirken, 17 Şubat’ta Levon Bağış’ın özel sunumuyla gerçekleşecek etkinlik, gastronomi tutkunlarını bir araya getirecek.

Benzersiz coğrafyası ile Kapadokya’nın tüm güzelliklerini yansıtan Argos in Cappadocia, büyülü atmosferi, muhteşem manzarası ve ayrıcalıklı hizmeti anlayışı ile unutulmaz anların buluşma noktası olmaya devam ediyor. Argos in Cappadocia Sevgililer Günü haftasında da hem kültürel gezi sevenlerin, hem romantik bir tatil destinasyonu arayanların, hem de damak zevkine düşkün olanların vazgeçilmez adresi olacak.

17 Şubat’ta Levon Bağış ile “Tadım” ve “Private Dinner” deneyimi

Argos in Cappadocia, 17 Şubat’ta ise misafirlerine unutulmaz tadım deneyimleri yaşatmaya hazırlanıyor. Öğleden sonra Winter Corner’da başlayacak tadım, Levon Bağış’ın hikâye anlatıcı yetenekleriyle bütünleşecek, misafirleri kendine özgü aromaların ve lezzetlerin keşfine çıkaracak. Akşam yemeğinde Nahita’da sunulacak olan eşleşmeli tadım menüsü, şeflerin ustalığıyla hazırlanan özel lezzetlerin yanı sıra yine Levon Bağış’ın eşsiz anlatımıyla unutulmaz bir lezzet yolculuğuna dönüşecek.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.