Yenilenen Çırağan Palace Kempinski İstanbul Misafirlerini Ağırlamaya Hazırlanıyor

Nijhawan Group tarafından Delhi ve Mumbai’de düzenlenen seyahat ticareti profesyonelleri ve medyayla buluşma amaçlı Hindistan turuna katılan Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü ve Kempinski Residences Türkiye Bölge Direktörü Ralph Radtke, tesisiyle ilgili bazı ilginç bilgiler paylaştı. Kaliteli hizmet ve ekip refahını her şeyin önünde tutan Radtke, Çırağan Palaca Kempsinki İstanbul’un renovasyon sürecini ve gelecek planlarını paylaştı.

Yenileme çalışmalarına ilişkin süreci şu sözlerle anlatan Radke: “Oteldeki yenileme çalışmaları neredeyse bir yıl sürdü ve bu kadar uzun sürmesinin nedeni her şeyi çok organize ve kademeli bir şekilde gerçekleştiriyor olmamız. Bizim için konuklar her şeyden önce gelir. Hiç kimse inşaat seslerinin geldiği bir otelde kalmak istemez. Bu nedenle, konuk deneyimini bozmamak için çok dikkatli davrandık. Büyük otel girişinden zarif lobiye, lüks oda ve süitlerden yepyeni iki restorana kadar her şeyi kapsayacak şekilde otel binamızı kapsamlı bir şekilde yeniden tasarladık.”

Otel binasında yer alan iki yeni restoran sadece tasarımlarıyla değil, menüleri ve servis tarzlarıyla da beğeni topluyor. Şef restoranı konseptinde hizmet veren Akdeniz by Esra Muslu, Akdeniz mutfağının eşsiz temasıyla Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da lezzet tutkunlarını ağırlıyor. Türkiye’nin en başarılı kadın şeflerinden biri olan Muslu, Türk geleneklerini yaşatırken, Çırağan Sarayı için Akdeniz dokunuşlarıyla yorumluyor. Diğer restoran Gazebo ise yine gösterişli ambiyansı, servis tarzı ve menüsüyle şehrin en gözde lezzet duraklarından biri. Yeni tasarımında Osmanlı Bahçe sanatını günümüze uyarlamış.

“Eşsiz bir lüks deneyimine ev sahipliği yapan Çırağan Palace Kempinski’de, yeniden tasarlanan otel odalarımız, süitlerimiz, lobimiz, otel girişimiz ve restoranlarımız ile misafirlerimize gerçek bir sarayda vakit geçiriyormuş hissini yaşatacağız. Türk misafirperverliğinin en sofistike halini, Çırağan Sarayı’nın tarihinden ilham alan eşsiz bir lüksle buluşturduğumuz Çırağan Palace Kempinski’de dünyanın dört bir yanından gelen seçkin misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Destinasyon pazarlamasını her zaman ön planda tutmuş, Türk misafirperverliğini ve İstanbul’u en iyi şekilde tanıtmış, dünya çapında tanınan ödüllü bir oteldir.Burada tarih yazıldı. Bu yeni dönemde geçmişin izlerini geleceğe taşıyor ve lüksün ötesinde bir hizmet sunuyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.