/

Yeni Yılın İlk Gününü Four Points by Sheraton Kağıthane İstanbul’da Karşılayın

Misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile unutulmaz anlara ev sahipliği yapan Four Points by Sheraton Kağıthane İstanbul, yılbaşı gecesinde de tüm misafirlerini kusursuz bir deneyime davet ediyor.

Sektördeki en güçlü portföyü sunan 30 markası ve 131 ülkede yer alan 7 bini aşkın tesisi ile hizmet veren Marriott markası otellerinden Four Points by Sheraton Kağıthane İstanbul, kusursuz bir konaklama, keyifli bir brunch ve yılın yorgunluğunu geride bıraktıracak SPA hizmetiyle yeni yılı tazelenmiş ve canlanmış olarak karşılama imkanı sunuyor.

Kusursuz bir konaklama deneyimi

Yeni yıl gecesinde de şehrin gözde eğlence merkezlerine yakın olmasının avantajını sunan Four Points by Sheraton Kağıthane İstanbul, yılbaşı eğlencesinin ardından konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Yeni yılın ilk sabahında zengin lezzet seçenekleriyle keyifli bir brunch seçeneği sunuyor.

Yeni yılı tazelenerek karşılayın 

Keyifli bir kahvaltının ardından, kendinizi Zen SPA’da uzman ellere bırakabilirsiniz. Arındırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle hem bedeninizi hem de ruhunuzu yenileyecek bu deneyim, yeni yılın ilk günü için harika bir başlangıç olacak.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.