//

World Luxury Awards’tan Fairmont Quasar Istanbul’a İki Önemli Ödül

“Anları anılara dönüştürmek” sloganıyla misafirlerine unutulmaz deneyimler sunan Fairmont Quasar Istanbul, World Luxury Hotel Awards 2022 tarafından “Dünyanın En İyi Lüks Modern Oteli” ve World Luxury Spa Awards 2022 tarafından “Avrupa’nın En İyi Lüks Otel Spa”sı ödüllerine layık görüldü.

Dünyaca ünlü otel zinciri Fairmont’un Türkiye’deki ilk oteli olan Fairmont Quasar Istanbul, aldığı birçok uluslararası ödüle yenilerini ekledi.

Turizm dünyasının en prestijli etkinlikleri arasında gösterilen World Luxury Awards’ın 22 Ekim 2022’de Antalya’da gerçekleştiren ödül töreninde Fairmont Quasar Istanbul, Dünyanın En İyi Lüks Modern Oteli ve Avrupa’nın En İyi Lüks Otel Spa’sı kategorilerinde büyük ödüllerin sahibi oldu.

Ödülleri World Luxury Awards yetkililerinden teslim alan Fairmont Quasar Istanbul’un Genel Müdürü Nicolas Kipper, “Dünyanın En İyi Lüks Modern Oteli ve Avrupa’nın En İyi Lüks Otel Spa’sı seçilmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Otelimizin çağdaş mimarisi ve tasarımı, konfor ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getiren hizmetlerimiz ve misafirlerimize duyusal bir yolculuk yaşatan Willow Stream Spa’mız ile anları unutulmaz anılara dönüştürmeye devam edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.