/

Türkiye’nin 3. Kez En İyi İşvereni Akra Otel Oldu!

İşyeri kültürü ve çalışan deneyimi konusunda uzman küresel marka olan Great Place to Work Turkey tarafından hazırlanan Türkiye’nin En İyi İşverenleri, listesinde Akra Hotel bu yıl üçüncü kez yer alma başarısı elde ederek rakiplerini geride bıraktı.

“Akra Hotels, Great Place To Work, Global standartlarını karşılayarak Great Place To Work Sertifikasını almaya hak kazandı. BHM Otelcilik bünyesinde yer alan Akra Hotels, 2022 ve 2023 yılında Harika Bir İş yeri Sertifikası ile birlikte, Türkiye’nin En İyi İşvereni listesinde, Best Workplaces For Women listesinde, Europe’s Best Work Places listesinde ve Innovation by All listesinde yer alma başarılarını da elde etmişti.

25 Nisan Perşembe akşamı İstanbul’da The Grand Tarabya’da gerçekleştirilen törende takdim edilen ödül için BHM Grup İnsan Kıymetleri Direktörü İbrahim Hakan Yılmaz, yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Akra Hotels, kurumsal gelişim yolculuğumuzun her adımında çalışanlarımızın özverisi ve takım ruhuyla şekillenmektedir. Her bir çalışanımızı, misafirlerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin ve yüksek memnuniyetin temel taşı olarak görüyoruz.”

“Çalışanlarımızın gelişmesi için programlar tasarlıyoruz”
Akra Hotels olarak, çalışanlarına verdiği değerin her şeyin başında gelmesi gerektiğini savunan Hakan Bey,  “İnsan odaklı yaklaşımımızla, her çalışanımızı değerli bir yetenek olarak kabul eder ve onların hem bireysel hem de profesyonel gelişimlerine yatırım yaparız. Gelişim için tasarladığımız programlarla, çalışanlarımızın geleceğin liderleri olarak yetişmelerini sağlıyoruz. Takım çalışması, etkin iletişim ve sürekli öğrenme kültürü ile iş yerimizde sürdürülebilir başarıları desteklemeye devam ediyoruz. Yerel değerlerimizden ilham alarak yenilikçi ve saygın bir şirketler grubu olarak konumumuzu güçlendiriyoruz. Adil, güvenilir ve duyarlı çalışma ortamımız, çalışanlarımızın sektöre olan bağlılığı ve kurum kültürümüze olan inancı sayesinde mümkün olmaktadır. Biz Akra Hotels olarak, çalışanlarımızın potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için onları desteklemeye, yanlarında olmaya ve başarılarımızı birlikte kutlamaya devam edeceğiz”.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.