//

Türkiye Mandarin Oriental Otelleri İş Ortakları İlk Kez Bir Araya Geldi

Benzersiz destinasyonları, seçkin konaklama hizmetleri ve büyüleyici atmosferleri ile dünyanın önde gelen lüks otelleri arasında yer alan Türkiye Mandarin Oriental Otelleri özel bir davette buluştu. Ekiplerin ilk kez bir araya geldiği 600 kişilik özel davet, Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un Bosphorus Balo Salonu’nda gerçekleşti.

Türkiye Mandarin Oriental Otelleri, Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da düzenlenen özel bir davette buluştu. İş ortaklarının da katıldığı gecede Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul ve Mandarin Oriental, Bodrum ekipleri ve paydaşları ilk kez bir araya geldi. 

Başarılarla dolu 2022 yılını kutlamak için ilk kez bir araya gelen ekipler, keyifli bir akşam yemeğinin ardından müzik oluşumu ENBE Orkestrası’nın konseriyle geceye devam etti. Türkiye Mandarin Otelleri’nin değerli iş ortakları için organize ettiği görkemli gece İstanbul Boğazı’nın kıyısındaki Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbulun Bosphorus Balo Salonu’nun eşsiz atmosferinde gerçekleşti.

Gecede söz alan Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Ersev Demiröz;  “Mandarin Oriental, Bodrum ailesi olarak dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimizle tam kapasite hizmet verdiğimiz dopdolu bir sezonu geride bıraktık. Tüm bu adımları atarken bizlere desteğini esirgemeyen siz değerli iş ortaklarımıza ben ve ekibim adına yürekten teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek, Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul ailesiyle bir araya geldikleri için de çok mutlu olduklarını sözlerine ekledi. Ardından söz alan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul Genel Müdürü Harun Dursun; “Mandarin Oriental, Bodrum ailemizle ve başarılarımızda büyük emeği geçen siz değerli iş ortaklarımızla böyle keyifli bir gecede bir araya geldiğimiz için mutluyuz. Birlikte güzel anılar biriktireceğimiz nice keyifli buluşmalar temenni ediyorum” dedi. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.