//

The Stay Warehouse’da 3 Gün Sürecek Yılbaşı Partisi!

The Stay Warehouse, yeni yılı eğlence, lezzet ve müzik dolu bir parti ile karşılıyor. ‘New Year’s at The Stay’: Pablo Fierro, Avangart Tabldot, Valeron, Parallelle, Majnoon, Marten Lou ve Marieme gibi dünyanın birçok farklı yerinden ünlü DJ’ler, Türk Pop Müziğinin kült isimlerinden Nil Karaibrahimgil ve Lokal DJ’lerde Jamie S, Emir S, Kantel gibi isimleri 3 gün boyunca müzik dolu unutulmaz bir deneyim sunacak.

Özgün endüstriyel tasarımı doğayla buluşturan, sanatsal ruhu etkinliklerine yansıtan The Stay Warehouse, yeni yıla “New Year’s at The Stay” partisi ile giriş yapacak. The Stay Warehouse müzik, eğlence ve gastronomi etkinlikleriyle misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. 29 Aralık Cuma günü eğlence, The Stay Warehouse’un bahçesinde zeytin ağaçları altında sokak lezzetleri ile başlayacak ve hafızalardan silinmeyen parçalarıyla Nil Karaibrahimgil’in canlı performansı ile devam edecek. After parti ise Valeron’un canlı deephouse elektronik performansı eşliğinde devam edecek.

Partinin ikinci günü 30 Aralık Cumartesi programı ise gündüz drink & draw ve cocktail workshoplarıyla başlayacak ve Türkiye’de ilk kez duyuları büyüleyecek Senegal asıllı Amerikalı müzisyen Marieme, house müzik ve caz ritmini özgün bir şekilde harmanlayan İspanyol Pablo Fierro, Güney Fransa asıllı Amsterdamlı yeraltı dans müziği ikilisi Parallelle, lokal isimlerden ise Jamie S, Salcha ve Zoe Dona’nın canlı DJ performansları eşliğinde misafirlerimize sabahın erken saatlerine kadar unutulmaz bir parti yaşatacak.

Yılın son günü ise gündüz tadım ve gastronomi workshopları ile başlayacak ardından The Stay Warehouse’un Executive Şefi ve ekibi tarafından hazırlanan özel gala yemeği ile devam edecek. Etnik müzikleriyle büyülü bir ambiyans oluşturan Majnoon ile başlayacak olan partide Avangart Tabldot’un groove’u merkeze aldıkları canlı DJ performansı, deep ve melodik house müziğin yükselen ismi Marten Lou, Emir S ve Kantel’in b2b performansları ile eğlence yeni yılın ilk ışıklarına kadar sürecek.The Stay Warehouse, müzik, eğlence ve lezzetin muhteşem birleşimiyle dolu olan festival programıyla katılımcılarına unutulmaz bir yılbaşı deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Yılbaşı heyecanı The Stay Warehouse’da başlıyor; bu eşsiz deneyimi kaçırmayın!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.