The Roof Sonsuzluk Havuzu ile Şehirden Kaçış

Şehrin kalbindeki lokasyonuyla bir dinginlik ortamı sunan The Roof at The Ritz-Carlton, Istanbul geniş açık alanı, güneşlenme bölümleri, iddialı menüsü ve gökyüzü ile kesişen sonsuzluk havuzu ile kentte tatil deneyimi yaşatıyor.

Sosyal hayatın vazgeçilmez buluşma noktalarından biri olan The Ritz-Carlton, Istanbul’un terasında yer alan The Roof, benzersiz lokasyonuyla şehirde tatilin tadını çıkarmak isteyenlere hitap ediyor. Otelden ayrı da bir girişe de sahip olan The Roof’ta bulunan sakin dinlenme alanları ve esşiz Boğaz manzarasıyla bütünleşen sonsuzluk havuzu, haftanın tüm günleri 09:30-20:00 saatleri arasında misafirlerine hizmet veriyor.

Dekorasyonunda botanik detayların sıkça kullanıldığı The Roof, büyülü Boğaz ve İstanbul manzarasını, yeşilliklerle bütünleştiriyor. Mimarisi, N10 Mimarlık ve İç Mimarlık Stüdyosu tarafından yapılan The Roof’ta konumlanan 90 santim derinliği ve 12 metre uzunluğu ile etrafı camla döşenmiş sonsuzluk havuzu,  İstanbul silüetine karşı keyifli anlara ev sahipliği yapıyor. Işıklandırmaları ve gölge oyunlarıyla kozmopolit bir atmotfester sunan The Roof’un güneşlenme alanları ile sıcak yaz günleri eğlenceli bir hal alıyor. Menüsünde Akdeniz mutfağından ilham alan çeşitli lezzetlerin yanı sıra Nobu’nun çeşitli spesyallerinin de servis edildiği Lounge bölümü ile gastronomi deneyimi sunuyor.   Rüya gibi ambiyansıyla zihni ve bedeni uyumlayan The Roof, gün boyunca sunduğu heyecanın ve dinamizmin yerini, geniş kokteyl menüsünün eşlik ettiği sakin bir gün batımı ve devamında hareketli yaz akşamlarına bırakıyor. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.