/

The Ritz-Carlton, Istanbul 22. Yılını Kutluyor!

Her geçen gün gelişen misafirperverliği ve bünyesine kattığı yeniliklerle İstanbul’un simge lokasyonlarından biri haline gelen The Ritz-Carlton, Istanbul, 22. yılını özel bir kutlamayla karşıladı. İstanbul Boğaz manzarasını gören eşsiz konumu ve ayrıcalıklı konfor anlayışıyla varlığını sürdüren otel, yeni yaşına özel bir davet verdi. 

Ayrıcalıklı konaklama hizmetleriyle ‘şehrin içinde misafir olmak’ kavramını konuklarıyla paylaşan The Ritz-Carlton, Istanbul 22. yılını kutladı. Davete katılan Süzer Holding Onursal Başkanı Mustafa Süzer, Süzer Holding Başkan Yardımcısı Baran Süzer, The Ritz-Carlton, Istanbul Genel Müdürü Ela Ergin ve otel ekibi bir araya gelerek özel günü kutladı. Müzik dinletisiyle konukların renkli anlar yaşadığı etkinlikte otelin özel ikramları davetlilerle paylaşıldı. 

Boğaz ve çevresini panoramik bir şekilde gören manzarasıyla The Ritz-Carlton, Istanbul, ilham verici mekân tasarımlarına sahip Atölye, Bleu Lounge, Vakko Boutique, Vakko Patisserie, Nobu, ve The Roof gibi özgün alanlarıyla şehrin gözde buluşma noktalarından biri olmayı yeni yaşında da sürdürüyor. İstanbul silüeti ile buluşan etkileyici lokasyonu ve dünün izlerini bugünün modernizmiyle harmanlayan samimi misafirperverliğiyle Nobu Süit dahil olmak üzere 28 süiti ve 40 kulüp odasıyla birlikte 239 konuk odası hizmet veriyor. 2019 yılında tüm odaları yenilenen otelde, İstanbul’un kozmopolit mirası, konut ortamını vurgulayan desen, mermer ve pastel tonların karışımıyla neo klasik sentez ile yansıtılıyor.

İstanbul’un hızlı temposundan uzak bir dünya olan Spa Soul, huzur dolu anlara ev sahipliği yaparken bakımlar için jakuzi, sauna, buhar odası ve fitness merkezinin ynı sıra İstanbul’un en büyük kapalı havuzlarından biri ile zenginleştirilen iyileştirici bir ortam sağlıyor. The Ritz-Carlton, Istanbul, modern hizmet anlayışı, tüm gün süren gastronomi deneyimi ve zengin etkinlik seçkisi ile zamansız olanaklarıyla bir ekol olmaya devam ediyor. 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.